Zegarki Atlantic, czyli klasyczna propozycja wprost ze Szwajcarii dla osób doceniających tradycyjną formę i niezawodność. Wyjątkowa i elegancka ozdoba doceniania przez znawców sztuki... (pełny opis poniżej).

Atlantic  

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Zegarki Atlantic, czyli klasyczna propozycja wprost ze Szwajcarii dla osób doceniających tradycyjną formę i niezawodność. Wyjątkowa i elegancka ozdoba doceniania przez znawców sztuki zegarmistrzowskiej na całym świecie.

Zegarki Atlantic w salonach Łodzińscy

Atlantic zegarki to unikalna linia stylistyczna, niezawodność szwajcarskiego mechanizmu oraz tradycyjna koperta o klasycznym wyglądzie, które razem tworzą wyjątkowy czasomierz dla wymagających. Co więcej, zegarki Atlantic są w pełni wodoszczelne, co sprawia, że sprawdzą się one w każdych warunkach.

Atlantic – zegarki na każdą okazję

Atlantic to modele skierowane do klientów, którzy lubią produkty wysokiej jakości. Zegarki męskie Atlantic to zarówno klasyczne i eleganckie egzemplarze z fakturowaną tarczą i bransoletą, jak i modele sportowe charakteryzujące się wysoką wodoszczelnością, czytelną tarczą oraz pokryciem z farby luminescencyjnej.

Zegarki Atlantic Kraków

Zegarki Atlantic to niezawodność, ponadczasowość i styl, które zachwycają każdego. Odwiedź jeden z krakowskich sklepów Łodzińscy w Galerii Bronowice oraz CH Serenada lub sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i przekonaj się, ile może zaoferować Ci marka Atlantic.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85