×
Vector Smart, czyli młoda, nieustannie rozwijająca się marka produkująca wielofunkcyjne zegarki smartwatch w przystępnej cenie. Prosty design i łatwe w obsłudze oprogramowanie, by podkreślić... (pełny opis, poniżej listy produktów).

Vector Smart 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Vector Smart, czyli młoda, nieustannie rozwijająca się marka produkująca wielofunkcyjne zegarki smartwatch w przystępnej cenie. Prosty design i łatwe w obsłudze oprogramowanie, by podkreślić każdą stylizację i ułatwić codzienne funkcjonowanie.

Zegarki Vector Smart w salonach Łodzińscy

Zegarki Vector Smart to smartwatche powstałe z połączenia prostego designu i wielu przydatnych funkcji. Bazę tworzy tu koperta w wybranym kolorze, do której możemy dopasować pasek lub bransoletę, dostępne w szerokiej gamie barw. Nowoczesna koperta w kształcie prostokąta lub okręgu sprawia, że zegarki Vector Smart to idealne połączenie sportowego i casualowego stylu, sprawdzające się na co dzień.

Vector Smart – wiele funkcji w małym zegarku

Vector Smart to niewielkie zegarki posiadające prawdziwy arsenał różnych przydatnych funkcji. Znajdziemy w nim między innymi termometr, pulsometr, licznik kroków, monitor snu, a nawet możliwość sterowania muzyką i odczytywania powiadomień z telefonu. Wszystko to dostępne zarówno na telefony pracujące na systemie Android, jak i iOS.

Zegarki Vector Smart Kraków – wybierz prostotę i funkcjonalność

Smartwatche Vector Smart to rozwiązanie dla osób, które lubią proste ozdoby skrywające dodatkowe, ułatwiające codzienność funkcje. Przyjdź do jednego z salonów Łodzińscy w CH Serenada i Galerii Bronowice lub odwiedź naszą stronę internetową i wybierz kolor zegarka, który najlepiej dopasuje się do Twojego stylu.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85