Bransoletki

Filtruj według
Cena
Biżuteria
Dla kogo
Kolor złota
Typ produktu
Kruszec
Kamień/nie
więcej... mniej
Kolor
Motyw
więcej... mniej
Filtruj

Bransoletki ze złota, srebra i skóry dla nieograniczonych możliwości w tworzeniu stylizacji. Różnorodne motywy, symbole i kamienie szlachetne, by wyrazić swoje uczucia i pokazać swoje prawdziwe "JA".

BRANSOLETKI DAMSKIE ŁODZIŃSCY

Bransoletki z salonu Łodzińscy to kwintesencja kobiecej klasy i elegancji. Zachwycają mnogością wzorów i motywów, dzięki czemu pozwalają na tworzenie ciekawych stylizacji podkreślających urodę i indywidualny styl każdej kobiety. Wybierz jedną z bransoletek dostępnych w salonie lub sklepie internetowym i wyraź siebie.

STYLOWE BRANSOLETKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Stylowe bransoletki Łodzińscy to uzupełnienie każdej stylizacji oraz element mogący stanowić dopełnienie codziennego ubioru. Odpowiednio dobrany model bransoletki pozwoli sprawić, że nawet najprostszy element garderoby przeniesie się na wyższy poziom, a nasza stylizacja nabierze wyrazu.

NIE TYLKO ZŁOTO I SREBRO

Złote i srebrne bransoletki z różnorodnymi kamieniami szlachetnymi lub bez, od wielu lat nie wychodzą z mody i stanowią jeden z popularniejszych biżuteryjnych dodatków. Bransoletki Łodzińscy to jednak nie tylko tego typu modele, ale również ciekawe propozycje stworzone z połączenia skóry lub sznurków z dodatkiem modnych zawieszek.

BRANSOLETKI ZE ZŁOTA I SREBRA — KRAKÓW

Bransoletki dostępne w sklepie Łodzińscy to również możliwość wyrażenia siebie i swoich uczuć poprzez ciekawe symbole i motywy w nich zawarte.  Wybierz bransoletkę z motywem nieskończoności lub serca, by okazać głębokie uczucia lub bransoletkę z kończyną czy podkową jako symbol wiary i szczęścia.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie