Filtruj według
Cena
Biżuteria
Dla kogo
Kolor złota
Typ produktu
Kruszec
Kamień/nie
więcej... mniej
Kolor
Motyw
Filtruj

Stylowe zawieszki na łańcuszki dla starszych i młodszych. Zawieszki ze złota i srebra z dodatkiem kamieni i cyrkonii dla szybkiej odmiany prostego łańcuszka w elegancki naszyjnik podkreślający naszą urodę i indywidualność.

STYLOWE ZAWIESZKI ŁODZIŃSCY

Odpowiednio dobrana zawieszka ze złota lub srebra to niezwykle prosty sposób na odmianę zwykłego łańcuszka w unikalny i zjawiskowy naszyjnik. Odwiedź nasz salon lub wejdź na stronę sklepu internetowego i wybierz jedną z dziesiątek zawieszek, odzwierciedlając tym samym swój osobisty styl lub zainteresowania.

ZAWIESZKI Z SYMBOLAMI LUB LITERAMI

Wybierz jedną z zawieszek przedstawiających litery alfabetu i upamiętnij imię bliskiej Ci osoby. Możesz również zdecydować się na zawieszkę o kształcie takim jak serce, aniołek czy znak nieskończoności, by uhonorować ważne dla Ciebie uczucia, wydarzenia lub Twoich bliskich.

ZAWIESZKA IDEALNYM POMYSŁEM NA PREZENT

Przyjdź do naszego salonu Łodzińscy w CH Bronowice w Krakowie i wybierz zawieszkę idealną na prezent. Zawieszka aniołek lub złote serce na pierwszą komunię, a może delikatna koniczyna jako znak szczęścia na urodziny? Sprawdź szeroki wybór zawieszek Łodzińscy i wybierz prezent, który zostanie z obdarowanym na długie lata.

UNIKATOWA ZAWIESZKA JAKO SYMBOL PRZYJAŹNI I MIŁOŚCI

Poszukujesz podarunku upamiętniającego przyjaźń? A może szukasz prezentu dla swojej drugiej połówki? Przyjdź do salonu Łodzińscy lub odwiedź naszą stronę internetową i wybierz unikatową zawieszkę w kształcie dwóch połączonych połówek serca, którą można podzielić na dwie części i nosić wspólnie z ukochaną osobą lub najlepszym przyjacielem.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie