Filtruj według
Cena
Biżuteria
Dla kogo
Kolor złota
Typ produktu
Kruszec
Kamień/nie
Motyw
Filtruj

Medaliki komunijne oraz krzyżyki wykonane z żółtego i białego złota to idealny prezent na pierwszą komunię świętą, a także piękny i delikatny symbol wiary dla każdego, kto pragnie wyrazić ją poprzez swój wygląd.

MEDALIKI KOMUNIJNE ŁODZIŃSCY

Medaliki komunijne oraz krzyżyki dostępne w salonie Łodzińscy to prawdziwe dzieła sztuki wykonane ze złota żółtego, oraz białego. Wybierz okazały złoty lub srebrny krzyżyk na komunię, lub delikatny medalion z Matką Boską i skomponuj zestaw wraz z dopasowanym łańcuszkiem dostępnym w ofercie naszego salonu jubilerskiego.

MEDALIK KOMUNIJNY — WSPANIAŁY PREZENT I PAMIĄTKA NA DŁUGIE LATA

Odpowiednio skomponowany duet łańcuszek oraz złoty medalik komunijny lub krzyżyk to idealny i ponadczasowy prezent na komunię świętą. Zestaw taki to również bardzo dobry pomysł na prezent dla osoby praktykującej, a przy tym lubiącej biżuterię najwyższej jakości. Wybierz jeden z modeli dostępnych w salonie Łodzińscy i stwórz nie tylko prezent materialny, ale i pamiątkę na długie lata.

KRZYŻYK NA KOMUNIE  — SUBTELNOŚĆ LUB WYRAZISTOŚĆ

Szeroki wybór złotych bądź srebrnych krzyżyków i medalików dostępnych w naszym salonie pozwala na wybór stylu najbardziej odpowiadającego naszym gustom. Wybierz delikatny medalik z żółtego złota i grawerem modlitwy lub okazały krzyżyk na komunie wysadzany diamentami i wyraź siebie. Możesz również postawić na mniej oczywiste symbole wiary jak podobizna małego aniołka wysadzanego cyrkoniami. Wybór zależy od Ciebie.

MEDALIKI I KRZYŻYKI NA KOMUNIE — KRAKÓW

Wybierz wizytę w naszym salonie w CH Bronowice w Krakowie lub sprawdź naszą ofertę w sklepie online i przekonaj się jak wysokiej jakości krzyżyki i medaliki komunijne oferuje jubiler Łodzińscy.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie