×
Celebrytki z diamentami, czyli delikatna, a przy tym zachwycająca biżuteria na co dzień lub jako delikatny dodatek na większe wyjścia. Cieniutki łańcuszek i piękne ozdoby z diamentami dla... (pełny opis, poniżej listy produktów).

Celebrytki 

Jest 46 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 46 elementów

Celebrytki z diamentami, czyli delikatna, a przy tym zachwycająca biżuteria na co dzień lub jako delikatny dodatek na większe wyjścia. Cieniutki łańcuszek i piękne ozdoby z diamentami dla wyrażenia swojej osobowości i zamiłowania do nienagannego stylu.

Celebrytki z diamentami – wyjątkowa odsłona delikatnej ozdoby

Celebrytki z diamentem to wyjątkowy rodzaj tych delikatnych odmian biżuterii, które charakteryzuje połączenie minimalizmu z luksusowym i eleganckim wyglądem kamieni szlachetnych. Nienachalna, a przy tym subtelna i piękna celebrytka z diamentem to dodatek, który wygląda doskonale, niezależnie od okazji.

Celebrytki z diamentem – prezent dla każdej kobiety

Delikatna i romantyczna celebrytka z diamentami, to idealny prezent dla kobiety w każdym wieku. Niezależnie czy będzie to młoda dziewczyna, czy dojrzała kobieta w kwiecie wieku każda z nich doceni kunszt najpiękniejszych kamieni na świecie połączonych z delikatnym łańcuszkiem ze złota.

Celebrytki z diamentem Kraków

Celebrytki z diamentami dostępne w salonach stacjonarnych Łodzińscy w CH Serenada i Galerii Bronowice w Krakowie oraz w sklepie internetowym marki to ogromny wybór motywów przewodnich oraz kształtów. Dzięki bogatej ofercie salonu każdy jest w stanie wybrać celebrytkę odpowiadającą nie tylko jego gustowi, ale i pokazującą jego prawdziwy charakter, zainteresowania oraz pasje.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85