Czarny diament

Filtruj według
Typ produktu
Cena
Kolor złota
Kamień/nie
Szlif
Filtruj

Czarny diament, z jego hipnotyzującym, enigmatycznym blaskiem, jest kamieniem szlachetnym, który zaskakuje i intryguje. Jego niezwykły, tajemniczy wygląd sprawia, że przyciąga wzrok i fascynuje. Biżuteria z czarnym diamentem to wybór dla odważnych, wyróżniający się swoją dostojnością i wyrafinowaniem. Prezentuje się niezwykle elegancko i oryginalnie, stanowiąc doskonały akcent dla kobiet, które cenią sobie unikalność i chcą przyciągać spojrzenia. Czarny diament, będąc symbolem odwagi i wyrafinowania, jest idealny dla tych, którzy pragną wyrazić swoją osobowość poprzez odważne, ale zarazem eleganckie ozdoby.

Zawieszki, kolczyki, pierścionki z czarnym diamentem

Czarny diament to zaskakujący i intrygujący kamień szlachetny, który przyciąga swoim nieco tajemniczym wyglądem i ogromnym blaskiem. Biżuteria z czarnym diamentem to jedna z bardziej odważnych, a zarazem dostojnych ozdób, prezentująca się wyjątkowo elegancko i oryginalnie, dlatego polecana jest kobietom lubiącym spojrzenia innych ludzi.

Pierścionki z czarnym diamentem

Czarne diamenty to w pełni naturalne kamienie, które swoją barwę zawdzięczają wytraceniom grafitu, występującym w obrębie danego kryształu. Tym wyjątkowym klejnotom przypisuje się od dawna symbolikę kreatywności, a także siły w przezwyciężaniu wszelkich trudności. Z tego powodu złote pierścionki z czarnym diamentem to również symbol spełnienia i stabilności, co czyni je idealnym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu.

Kolczyki z czarnymi diamentami

Głęboka czerń tych wyjątkowych diamentów to idealny kontrast dla złota oraz bieli, dlatego kamienie te świetnie sprawdzają się w duecie ze standardowymi brylantami. Dzięki temu złote kolczyki z czarnym diamentem i mniejszymi diamentami pozwolą nadać klasycznego szyku każdej stylizacji i świetnie skomponują się z wieczorową sukienka lub biznesowym strojem.

Zawieszki z czarnym diamentem

Czarny diament to kamień, który zachwyca, zdumiewa i inspiruje, dlatego jest wręcz stworzony dla kobiet lubiących rzucać się w oczy i błyszczeć w towarzystwie. Odpowiednio dobrana zawieszka z czarnym diamentem to prawdziwa eksplozja oryginalnego stylu oraz wyrafinowania, która podkreśli dekolt i sprawi, że każda stylizacja nabierze niewymuszonego stylu.

Biżuteria z czarnymi diamentami od Jubilera Łodzińscy

Oryginalna biżuteria z czarnym diamentem od Jubilera Łodzińscy pozwala na wyrażenie swojego stylu i siły charakteru. Odwiedź nasz salon stacjonarnie w Galerii Bronowice w Krakowie lub naszą stronę internetową i wybierz jeden z modeli z czarnymi diamentami, by wyrazić swoja wyjątkową osobowość.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie