Filtruj według
Typ produktu
Cena
Kolor złota
Kamień/nie
Szlif
Filtruj

Rubin, znany jako jeden z najbardziej cenionych i najpiękniejszych kamieni szlachetnych, od wieków urzeka swoją intensywną, czerwono-różową barwą. Ta barwa, często kojarzona z miłością i siłą napędową, dodaje rubinowi wyjątkowego znaczenia. W przeszłości klejnot ten był zarezerwowany dla królów, ale dziś biżuteria z rubinami jest dostępna dla każdego, kto pragnie wyrazić swoją siłę, determinację i wyjątkowy charakter. Rubin to symbol odwagi i pasji, idealny dla tych, którzy chcą podkreślić swoją osobowość i wyjątkowość.

Zawieszki, kolczyki, pierścionki z rubinem

Rubin jest jednym z najbardziej cenionych i najpiękniejszych kamieni szlachetnych. Od tysięcy już lat zachwyca swoja wyrazistą, czerwono-różową barwą kojarzącą się z miłością oraz napędem do działania. Wszystko to sprawia, że dawniej klejnot ten był domeną królów, a dziś biżuterię z rubinami może nosić każdy, kto chce pokazać swoją siłę, zdecydowanie i charakter.

Pierścionki z rubinem

Wyjątkowa, głęboka barwa rubinu sprawia, że kamień ten kojarzony jest z namiętnością, pasją i prawdziwym żarem uczuć. Tym samym złoty pierścionek z rubinem to jeden z najciekawszych pomysłów na prezent zaręczynowy, który sprawdzi się szczególnie dla pań, które lubią oryginalne rozwiązania i kolorowe kamienie. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że rubin ma moc przyciągania uczuć i utrwalania ich, co może być dobrą wróżbą na przyszłe małżeństwo.

Kolczyki z rubinami

Rubin to zachwycający kamień, którego barwa waha się od różu, poprzez czerwienie, aż po głęboki odcień czerwonego wina. Biżuteria z rubinami prezentuje się pięknie w każdym wydaniu, jednak najlepiej kolor tego wyjątkowego kamienia komponuje się z żółtym, klasycznym złotem. Postaw na złote kolczyki z rubinem i poczuj prawdziwą moc płynącą z tego wyjątkowego klejnotu.

Zawieszki z rubinem

Ogromną zaletą rubinów jest również ich trwałość, bowiem raz oprawiony kamień zachowuje swój piękny kolor i kształt przez wieki, nie doznając żadnych uszkodzeń i zarysowań. Dzięki temu zawieszka z rubinem to pomysł na ponadczasowy, elegancki prezent, który może stać się pamiątką rodową przekazywaną dalszym pokoleniom.

Biżuteria z rubinem w salonie  Łodzińscy

Rubiny to stosunkowo rzadkie kamienie, wyjątkowo pożądane i poszukiwane przez znawców i fanów jubilerstwa na całym świecie. Odwiedź nasz salon Jubilerski Łodzińscy w Galerii Bronowice i sprawdź naszą ofertę wyjątkowej i zachwycającej biżuterii z rubinami, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie