Filtruj według
Typ produktu
Cena
Kolor złota
Kamień/nie
Szlif
Filtruj

Szafiry, symbole luksusu i elegancji, są jednymi z najbardziej cenionych kamieni szlachetnych na świecie. Ich głęboka, niebieska barwa nadaje biżuterii wyjątkowego blasku, czyniąc ją idealnym wyborem na szczególne okazje. Biżuteria z szafirami, uznawana za jedną z najdroższych, jest doskonałym prezentem, który podkreśla wyjątkowość i prestiż momentu.

Zawieszki, kolczyki, pierścionki z szafirem

Biżuteria z szafirami uważana jest za jedną z najcenniejszych i najbardziej pożądanych na świecie. Głęboka barwa tego niebieskiego kamienia to również synonim luksusu i elegancji, dlatego wyroby jubilerskie z tym klejnotem zaliczane są również do najdroższych na świecie i mogą stanowić idealny prezent na szczególne okazje.

Pierścionki z szafirem

Szafir jest wyjątkowo rzadkim kamieniem, którego wartość znana jest już od setek, a nawet tysięcy lat. Dawniej noszony był jedynie przez władców na uroczyste okazje, dlatego dziś biżuteria z tym kamieniem uważana jest za szczególnie elegancką i luksusową. Wszystko to sprawia, że pierścionek z szafirem będzie idealnym symbolem zaręczyn, który dodatkowo podniesie rangę tego wydarzenia i będzie stanowić pamiątkę na długie lata.

Kolczyki z szafirami

Niebieski kolor i zachwycający blask szafirów zapada w pamięć i od razu rzuca się w oczy, dlatego biżuteria, taka jak kolczyki z szafirem to idealny pomysł na wieczorne wyjścia oraz ważne uroczystości. Ten rzadki kamień wspaniale komponuje się z czernią i wszelkiego rodzaju sukniami, podkreślających ich elegancję i szyk. Warto również dodać, że szafiry to wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia kamienie, co sprawi, że kolczyki z szafirami staną się inwestycją na lata.

Zawieszki z szafirem

Szafir to symbol mądrości, duchowości oraz magii. Kamień ten ma chronić nas od nieszczęść oraz zapobiegać popadnięciu w ubóstwo. Uniwersalna symbolika szafiru i jego wyjątkowe walory estetyczne sprawiają, że zawieszki z szafirami to wyjątkowo trafny prezent w każdej sytuacji i dla kobiet w każdym wieku.

Biżuteria z szafirami w krakowskim salonie Łodzińscy

Szafiry to przedmiot prawdziwego pożądania, klasa, luksus i elegancja w jednym. Nic więc dziwnego, ze biżuteria z szafirem to jedna z najczęściej poszukiwanych na świecie. Odwiedź nasz salon w Galerii Bronowice i przekonaj się, jak zachwycająca jest biżuteria z szafirami.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie