Filtruj według
Typ produktu
Cena
Kolor złota
Kamień/nie
Szlif
Filtruj

Tanzanit, zyskujący na popularności w świecie biżuterii, jest wyjątkowy ze względu na swoją rzadkość — wydobywany jest wyłącznie z jednego miejsca na Ziemi. Ta niezwykła rzadkość sprawia, że jest on postrzegany jako wyjątkowo cenny i poszukiwany. Biżuteria z tanzanitem, uwielbiana przez znane osobistości, przyciąga uwagę kobiet na całym świecie, stając się symbolem luksusu i elegancji. Tanzanit, z jego bogatym kolorem i ekskluzywnym pochodzeniem, jest idealny dla tych, którzy pragną dodać swojej biżuterii nuty glamour i wyjątkowości.

Zawieszki, kolczyki, pierścionki z tanzanitem

Tanzanit to kamień, który zdobywa coraz większą popularność w świecie jubilerstwa. Co więcej, jest on wyjątkowo rzadki i wydobywany tylko w jednym miejscu na świecie, co dodaje mu jeszcze większej wyjątkowości. Biżuteria z tanzanitem to również ulubione wyroby jubilerskie gwiazd takich jak Angelina Jolie i Penelopa Cruz, dlatego jest ona poszukiwana przez coraz większe grono kobiet na całym świecie.

Pierścionki z tanzanitem

Tanzanit odkryto stosunkowo niedawno, a jego odkrywca pomylił kamień z szafirem. Tanzanit różni się jednak od tego równie pięknego klejnotu fioletowym blaskiem, którego próżno jest szukać w szafirach. Unikalność i rzadkość tego kamienia sprawia, że pierścionek z tanzanitem będzie idealnym pomysłem na zaręczyny i pokazanie swojej wybrance jak wyjątkową kobietą jest dla nas.

Kolczyki z tanzanitem

Tanzanity wyjątkowo dobrze prezentują się w towarzystwie diamentów, które podbijają fioletową barwę tych rzadkich kamieni i dodają biżuterii jeszcze większej klasy. Tym samym wybierając kolczyki z tanzanitem i niewielkimi diamentami zyskujemy ponadczasowy i luksusowy dodatek, który sprawdzi się na każde większe wyjście i wyjątkowe okazje.

Zawieszki z tanzanitem

Tanzanit to kamień symbolizujący indywidualizm, elegancję oraz energię, a przy tym pozwala odnaleźć powołanie i chęć do spełniania swoich marzeń. To wszystko sprawia, że biżuteria, taka jak delikatna zawieszka z tanzanitem jest idealnym pomysłem na prezent z oryginalnym przesłaniem dla wszystkich pań, które chcą wyrazić swój indywidualny styl.

Biżuteria z tanzanitem od Jubilera Łodzińscy

Biżuteria z tanzanitem to rzadkie i luksusowe wyroby jubilerskie, które stają się obiektem pożądania kobiet na całym świecie. Odwiedź nasz krakowski salon stacjonarnie w Galerii Bronowice i przekonaj się, ile piękna tkwi w najwyższej jakości biżuterii z tanzanitami.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie