Filtruj według
Typ produktu
Cena
Kolor złota
Kamień/nie
Szlif
Filtruj

Topaz, z jego hipnotyzującą niebieską barwą, przypominającą bezkres nieba i beztroskę dzieciństwa, jest kamieniem, który urzeka swoją naturalnością i lekkością. Biżuteria z topazem to idealny wybór dla osób o romantycznym sercu i duszy wolnej od ograniczeń, a także dla delikatnych kobiet, które cenią sobie nietuzinkowe, kolorowe akcenty w swojej biżuterii. Ten wyjątkowy kamień, z jego odprężającym i marzycielskim charakterem, jest doskonały dla tych, którzy chcą w swoich ozdobach odnaleźć odrobinę magii i poezji.

Zawieszki, kolczyki, pierścionki z topazem

Topaz to wyjątkowy kamień naturalny o niezwykłej niebieskiej barwie, która przywołuje na myśl niebo i dziecinną beztroskę. Tym samym unikatowa biżuteria z topazem stanowi wspaniały pomysł na prezent dla osób o romantycznej, wolnej duszy oraz delikatnych kobiet lubiących niestandardowe, kolorowe rozwiązania biżuteryjne.

Pierścionki z topazem

Już od tysięcy lat ludzie uważają topaz za kamień luksusowy oraz pasujący do każdego typu urody. Dzieje się tak z uwagi na wyjątkowy blask oraz niezwykłe odcienie, które może przybierać ten klejnot. Tym samym pierścionek z topazem to idealny pomysł nie tylko na prezent z okazji urodzin, czy rocznicy ślubu, ale również pomysł na oryginalny pierścionek zaręczynowy dla każdej kobiety.

Kolczyki z topazem

Topaz to wyjątkowy kamień, który znany jest głównie ze swojej niebieskiej odmiany, jednak na rynku spotkamy również biżuterię z fioletowym, żółtym, granatowym czy przezroczystym topazem. Szczególnie pięknie kamień ten prezentuje się z żółtym złotem, które podkreśla jego blask i barwę. Z tego powodu złote kolczyki z topazem to idealna propozycja, zarówno na większe wyjścia, jak i do codziennych stylizacji.

Zawieszki z topazem

Topaz to kamień, który posiada ogromną moc pokonywania problemów oraz symbol siły, mocy i umiejętności pozbywania się złych myśli. Dawniej uważano go również za kamień królewski, dlatego często znajdziemy go w koronach władców. Wszystko to sprawia, że zawieszka z topazem to silny talizman, który przyniesie szczęście i moc każdemu, kto zdecyduje się ją nosić.

Biżuteria z topazem od Jubilera Łodzińscy

Nasz krakowski salon stacjonarny to najlepszy wybór wysokogatunkowej biżuterii, zachwycającej swoim blaskiem i unikatowym wyglądem. Odwiedź nas w Galerii Bronowice i znajdź najpiękniejszą biżuterię z topazem, która pozwoli Ci błyszczeć w każdej sytuacji.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie