Wielobarwne złoto

Wielobarwne złoto to połączenie białego, żółtego oraz różowego złota w różnych konfiguracjach, które urzekają elegancją i klasycznym stylem. Tworzą wyjątkowe ozdoby charakteryzujące się nie... (pełny opis poniżej).

Wielobarwne złoto 

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Wielobarwne złoto to połączenie białego, żółtego oraz różowego złota w różnych konfiguracjach, które urzekają elegancją i klasycznym stylem. Tworzą wyjątkowe ozdoby charakteryzujące się nie tylko oszałamiającym wyglądem, ale również wytrzymałością i trwałością.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z WIELOBARWNEGO ZŁOTA — ŁODZIŃSCY

Złoto to symbol oddania, miłości i nieprzemijającej elegancji, dlatego to właśnie ten kruszec jest jednym z najczęściej wybieranych materiałów do produkcji biżuterii zaręczynowej. Białe, żółte lub różowe złoto od wieków zachwyca swoim blaskiem i ponadczasowym stylem. Jednak co w przypadku pań, które lubią nieco bardziej wyszukane rozwiązania? Odpowiedzią może być pierścionek zaręczynowy z wielobarwnego złota, czyli unikalne połączenie kilku kolorów tego szlachetnego kruszcu.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z WIELOBARWNEGO ZŁOTA — KLASYKA W NOWOCZESNYM WYDANIU

Pierścionki zaręczynowe z wielobarwnego złota to propozycja dla pań, które lubią połączenie klasyki i nieco nowocześniejszego podejścia do jubilerstwa. Wyjątkowy pierścionek powstały z dwóch lub trzech barw złota zachwyca oryginalnym stylem i klasyczną elegancją. Tego typu połączenia sprawdzą się również u kobiet, które cenią walory oraz cechy złota i lubią wyróżniać się w tłumie.

WIELOBARWNE ZŁOTO W PIERŚCIONKU ZARĘCZYNOWYM – POŁĄCZENIE IDEALNE

Pierścionki zaręczynowe z wielobarwnego złota najlepiej komponują się z klasycznymi i eleganckimi bezbarwnymi diamentami lub brylantami. Kamień ten nie przytłacza obrączki w kilku kolorach złota, ale nadaje pierścionkowi wyjątkowego blasku, klasy i ponadczasowego stylu.

ŁODZIŃSCY KRAKÓW — PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z WIELOBARWNEGO ZŁOTA

Poszukując wyjątkowego pierścionka zaręczynowego z wielobarwnego złota, odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych marki Jubiler Łodzińscy w Galerii Bronowice i CH Serenada lub sprawdź ofertę sklepu internetowego Łodzińscy. Znajdziesz tam najpiękniejsze propozycje wielobarwnych pierścionków z diamentami, które zachwycą każda przyszłą narzeczoną.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85