Cyrkonia

Pierścionek zaręczynowy z cyrkonią to wyjątkowo trwała i bardzo korzystna cenowo alternatywa dla modeli z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi. Cyrkonia kojarzy się z wyjątkowym blaskiem... (pełny opis poniżej).

Cyrkonia 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Pierścionek zaręczynowy z cyrkonią to wyjątkowo trwała i bardzo korzystna cenowo alternatywa dla modeli z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi. Cyrkonia kojarzy się z wyjątkowym blaskiem i nadzwyczajną przejrzystością w cenie, która usatysfakcjonuje każdego.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z CYRKONIĄ — ŁODZIŃSCY 

Cyrkonie to syntetyczne kamienie produkowane w laboratoriach, jako zamienniki diamentów. Dzięki temu charakteryzują się one wyjątkowo zbliżonymi właściwościami oraz wyglądem. Wybierz jeden ze złotych pierścionków zaręczynowych z cyrkonią naszej marki Łodzińscy lub model z centralnie osadzonym opalem i małymi cyrkoniami wokół i przekonaj się, jak piękny może być pierścionek z tym kamieniem.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z CYRKONIĄ — WYJĄTKOWY BLASK I KORZYSTNA CENA

Cyrkonie nie bez powodu nazywane są zastępcami diamentów. Kamienie te charakteryzują się niespotykaną zdolnością odbijania światła oraz termoodpornością, a przy tym stosunkowo niską ceną. Wszystko to sprawia, że pierścionki zaręczynowe z cyrkonią są rozwiązaniem idealnym dla osób, które nie mają zbyt dużego budżetu, a poszukują pierścionka, który zachwyci ukochaną osobę swoim niepowtarzalnym wyglądem.

BIAŁE LUB W KOLORZE

Cyrkonia to nie tylko imitacja bezbarwnego diamentu, ale również wyjątkowo ciekawa propozycja dla osób, które poszukują czegoś innego niż klasyczne pierścionki z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi. Pierścionek zaręczynowy z cyrkonią barwiony jest na różne kolory, takie jak zieleń, czy intensywny błękit. To unikatowe rozwiązanie, które rzuca się w oczy i pozwala wyrazić swój własny styl stosunkowo niewielkim kosztem.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z CYRKONIĄ — JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW 

Poszukując klasycznego i eleganckiego, a przy tym niedrogiego rozwiązania na zaręczyny przyjdź do jednego z salonów stacjonarnych Łodzińscy znajdujących się w CH Serenada i Galerii Bronowice lub wejdź na stronę sklepu internetowego marki i zapoznaj się z wyjątkową ofertą pierścionków zaręczynowych z cyrkoniami, które urzekają swoim nieskazitelnym wyglądem i przystępną ceną. Nasi doświadczeni pracownicy czekają, by pomóc Ci wybrać model, który stanie się spełnieniem Twoich marzeń.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85