Czarny diament

Filtruj według
Cena
Kolor złota
Filtruj

Pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem to wyjątkowa i odważna alternatywa dla klasycznego modelu z bezbarwnym brylantem. Jest to atrakcyjny i bardzo ekskluzywny kamień dla pokreślenia siły naszych uczuć i stworzenia efektu zaskoczenia oraz zachwytu.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z CZARNYM DIAMENTEM ŁODZIŃSCY

Czarny diament to nietuzinkowy i oryginalny kamień umieszczany w pierścionkach zaręczynowych. Z pewnością jest mniej popularny w porównaniu do klasycznego diamentu, ale znajduje wiele miłośniczek swojego ekstrawaganckiego stylu. Wybierz zaskakujący pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem od marki Łodzińscy i podkreśl oryginalny oraz wyrazisty styl swojej ukochanej.

ŻÓŁTE ZŁOTO I CZERŃ – KLASYCZNE POŁĄCZENIE W NIEBANALNEJ OPRAWIE

Połączenie żółtego złota i czerni to para, którą możemy spotkać w jubilerstwie już od setek lat. Najczęściej dotyczy ono jednak bransoletek, czy kolczyków, które uważane są za wyjątkowo klasyczne i pasujące do wszystkiego modele. Wybierz pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem i żółtym złotem i nadaj tym kolorom nowego znaczenia. Piękna barwa złota w towarzystwie unikatowego czarnego diamentu to coś, o czym marzą odważne kobiety.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z CZARNYM DIAMENTEM — POŁĄCZENIE KLASYKI I NOWOCZESNOŚCI

Pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem to unikatowy rodzaj biżuterii dla pewnych siebie pań. Ciekawym pomysłem będzie również wybór modelu, który łączy w sobie czarne oraz bezbarwne diamenty, tworząc tym niesamowity duet dwóch odmian najpiękniejszego kamienia szlachetnego na świecie. Wybierz jeden z pierścionków Łodzińscy i przekonaj się, jak wyjątkowe mogą być zaręczyny.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z CZARNYM DIAMENTEM — JUBILER ŁODZIŃSCY

Jubiler Łodzińscy to firma, która stawia na najwyższa jakość wyrobów i zadowolenie swoich klientów. Oferujemy wygodne zakupy stacjonarne lub przez Internet. Odwiedź nasz salon w Galerii Bronowice lub sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz model pierścionka zaręczynowego z czarnym diamentem najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie