Filtruj według
Cena
Kolor złota
Filtruj

Pierścionek zaręczynowy z szafirem to biżuteria z jednym z najbardziej pożądanych kamieni szlachetnych na świecie. Zwarta i zamknięta nutka elegancji i tajemnicy w niewielkim klejnocie, dla kobiet lubiących nietuzinkowe ozdoby.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z SZAFIREM ŁODZIŃSCY

Szafir to kamień, który zachwyca głębią i nasyceniem swojej barwy oraz wyjątkowym blaskiem. Przez wielu jubilerów jest on uznawany nawet za najpiękniejszy kamień na świecie. Wszystko to sprawia, że jest to idealna propozycja na prezent na każdą ważniejsza uroczystość. Wybierz unikatowy pierścionek zaręczynowy z szafirem od naszej marki Łodzińscy i ofiaruj swojej ukochanej prawdziwy klejnot, który będzie nosiła z dumą.

SZAFIR – SYMBOL CZYSTOŚCI UCZUĆ, ELEGANCJI I WYRAFINOWANIA

Pierścionek zaręczynowy z szafirem to propozycja, która nigdy nie straci popularności, głównie dzięki swojej niebanalnej urodzie oraz symbolice. Szafir jest, bowiem symbolem elegancji, prawdy, czystości uczuć oraz wyrafinowania, które przemawiają do nas, gdy patrzymy na jego głęboki, niebieski kolor. Wybierz jeden z modeli z okazałym szafirem w centralnej części pierścionka i zachwyć swoją narzeczoną pierścionkiem, na który każdy zwróci uwagę.

ZŁOTY PIERŚCIONEK Z SZAFIREM I DIAMENTEM – DUET IDEALNY

Zaręczyny to okazja, która kojarzy się głównie z klasyczny i nieco nudnym pierścionkiem z brylantem. Jest to bez wątpienia niezwykle bezpieczna i klasyczna opcja, jednak nie każda kobieta marzy o bezbarwnym kamieniu osadzonym w żółtym lub białym złocie. Na szczęście głęboka barwa szafiru idealnie współgra z brylantami. Wybierz pierścionek zaręczynowy z szafirem oraz kilkoma małymi diamentami lub model z szafirem i diamentami ułożonymi w kształt kwiatu i przekonaj się, jak wyjątkowo elegancki jest to duet.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z SZAFIREM – SALON ŁODZIŃSCY KRAKÓW

Poszukując idealnego pierścionka zaręczynowego z szafirem, odwiedź nasz salon Jubilerski Łodzińscy  stacjonarnie , gdzie doświadczony zespół pomoże Ci wybrać najlepszą propozycję dla Twojej ukochanej. Znajdziesz nas w Galerii Bronowice. Jeśli nie potrzebujesz pomocy w wyborze, wejdź na naszą stronę internetową, gdzie również znajdziesz bogatą ofertę pierścionków zaręczynowych z szafirem w wielu rozmiarach i przedziałach cenowych.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie