Tanzanit

Filtruj według
Cena
Kolor złota
Filtruj

Pierścionek zaręczynowy z tanzanitem to oryginalny sposób na wyrażenie swoich uczuć i możliwość ofiarowania ukochanej nietypowego i nieczęsto spotykanego kamienia, który zachwyca swoją wyjątkową błękitną barwą. To również sposób na ciekawe i zaskakujące zaręczyny, które zostaną w pamięci przez długie lata. 

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z TANZANITEM ŁODZIŃSCY

Tanzanit to kamień, który kojarzy się zarówno z namiętnością i zmysłowością, jak i z delikatnością oraz wyrafinowaniem. Ten pochodzący z głębi ziemi kamień szlachetny został doceniony stosunkowo niedawno, jednak zdołał już zdobyć serca wielu znawców biżuterii na całym świecie. Pierścionek zaręczynowy z tanzanitem zachwyca swoja wyjątkową niebiesko-fioletową barwą, która idealnie współgra z żółtym złotem. Właśnie takie modele znajdziesz w naszym salonie Łodzińscy w samym sercu Krakowa.

TANZANIT — ORYGINALNY I RZADKO SPOTYKANY 

Pierścionek zaręczynowy z tanzanitem to wybór dla osób, które lubią oryginalne pomysły i nieszablonowo podchodzą do organizacji zaręczyn. Ten wyjątkowy kamień szlachetny wydobywany jedynie w jednym miejscu na świecie. To również świetny pomysł w przypadku osób, które lubią wyróżniać się w tłumie, a przy tym doceniają cechy i szlachetność kamieni naturalnych. Wybierz pierścionek zaręczynowy z tanzanitem z połączeniem białego oraz żółtego złota i spraw swojej ukochanej niepowtarzalny prezent.

ZŁOTE PIERŚCIONKI Z TANZANITEM I DIAMENTAMI — DUET IDEALNY

Tanzanit zachwyca swoją niezwykłą niebieską barwa, która w różnym świetle może mienić się na delikatny fiolet. Taka barwa idealnie współgra nie tylko z żółtym złotem, ale również niewielkimi diamentami, które dodatkowo uszlachetnią każdy model biżuterii. Pierścionek zaręczynowy z tanzanitem, żółtym złotem i małymi diamentami okalającymi tanzanit to wyrafinowany i elegancki model, który bez wątpienia uszlachetni każde zaręczyny.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z TANZANITEM — SALON ŁODZIŃSCY KRAKÓW 

Poszukując wyjątkowego pierścionka zaręczynowego z tanzanitem, odwiedź nasz salon w Galerii Bronowice lub odwiedź nasz internetowy sklep Łodzińscy i wybierz jeden z wyjątkowych modeli, które czekają na właśnie taką okazję.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie