Filtruj według
Cena
Kolor złota
Filtruj

Pierścionek zaręczynowy z topazem to wyjątkowa biżuteria charakteryzująca się pięknym błękitnym odcieniem oraz oryginalnością, bowiem kamień ten nie jest zbyt często spotykanym wypełnieniem pierścionka zaręczynowego. Modele tego typu będą idealne dla pań o delikatnej, lecz nieco tajemniczej naturze, lubiących nowatorskie podejście do zaręczyn.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z TOPAZEM ŁODZIŃSCY

Pierścionek zaręczynowy z topazem to rozwiązanie, które docenią panie lubiące nieoczywiste rozwiązania i oryginalne podejście do tematu zaręczyn. Co ważne, może to być propozycja zarówno dla kobiet lubiących przepych, jak i delikatność, bowiem w naszym salonie jubilerskim Łodzińscy znajdziemy nie tylko bogato zdobione pierścionki zaręczynowe z ogromnymi topazami, ale również wyjątkowo skromne modele zachwycające niewielkim oczkiem błękitnej barwy. Wybór zależy wyłącznie od naszego gustu i upodobań przyszłej narzeczonej.

ZŁOTE PIERŚCIONKI Z TOPAZEM  – OBRAZ SIŁY I MOCY

Topaz to kamień, który symbolizuje energie oraz moc, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku przebojowych, pewnych siebie kobiet. Znawcy tematu wierzą, że kamień ułatwia pokonywanie trudności oraz usuwa negatywne myśli, dlatego pierścionek zaręczynowy z topazem noszony stale na palcu przyniesie szczęście i energię życiową każdej pani.

TOPAZ — KAMIEŃ O WIELU OBLICZACH

Topaz to wyjątkowo reprezentacyjny kamień charakteryzujący się piękną błękitną barwą. Kolor ten idealnie komponuje się ze szlachetnym złotem, tworząc elegancki i ponadczasowy duet, który świetnie sprawdza się w biżuterii. Pierścionki zaręczynowe z topazem dostępne w naszym sklepie Łodzińscy to ogromny wybór kamieni różnej wielkości oraz kształtów. Znajdziesz tu zarówno klasyczne wzory z żółtego złota i okrągłego topazu, jak i pierścionki z nieco bardziej nieoczywistymi kształtami kamieni, takimi jak serce, czy kwadrat.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY — SALON JUBILERSKI ŁODZIŃSCY KRAKÓW 

Chcesz kupić wyjątkowy pierścionek zaręczynowy z topazem? Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniego modelu lub rozmiaru? Odwiedź nasz salon jubilerski Łodzińscy w Galerii Bronowice i skorzystaj z porady doświadczonych jubilerów, którzy z przyjemnością pomogą Ci wybrać ten jeden, idealny pierścionek.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie