Jeden kamień

Jest 88 produktów.

Pokazano 1-21 z 88 pozycji

Pierścionek zaręczynowy z jednym kamieniem to bez wątpienia jeden z najczęściej wybieranych modeli pierścionków zaręczynowych. Charakteryzuje się klasyką i elegancją, która nigdy nie wyjdzie z mody i będzie stanowić idealne dopełnienie każdej, nawet bogato zdobionej, wieczorowej stylizacji.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z JEDNYM KAMIENIEM ŁODZIŃSCY

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego to trudne zadanie, szczególnie obecnie, gdy w salonach jubilerskich możemy spotkać setki modeli z najróżniejszych materiałów. Pierścionek zaręczynowy z jednym kamieniem to jeden z najczęściej dokonywanych wyborów, który charakteryzuje się wyjątkową uniwersalnością, dzięki czemu będzie dobrze prezentować się na palcu każdej kobiety.

KLASYCZNY DIAMENT, CZY KOLOROWY KAMIEŃ?

Stojąc przed wyborem idealnego pierścionka zaręczynowego, warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę, ale przede wszystkim gust wybranki naszego serca. Szeroki wybór modeli z jednym kamieniem szlachetnym znajdziesz w naszym salonie Łodzińscy. Wybierz model z klasycznym i ponadczasowym diamentem dla kobiety, która lub eleganckie i stonowane rozwiązanie, lub pierścionek zaręczynowy z jednym kamieniem, takim jak topaz lub szafir dla ukochanej, która lubi wyróżniać się w tłumie. Dla osób z nieco mniejszym budżetem idealnym rozwiązaniem będzie pierścionek z jedną cyrkonią.

ZŁOTE PIERŚCIONKI Z JEDNYM KAMIENIEM — DELIKATNOŚĆ I WYRAFINOWANIE

Bez względu na to, czy wybierzesz model z żółtego złota i okazałym diamentem, czy pierścionek z dużą, barwioną na błękit cyrkonią pierścionek zaręczynowy z jednym kamieniem to zawsze trafny wybór. Modele jednokamienne prezentują się subtelnie oraz wyrafinowanie, dzięki czemu równie dobrze prezentują się w chwili zaręczyn, jak i po kilkunastu latach noszenia.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z JEDNYM KAMIENIEM – JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW

Poszukując idealnego pierścionka zaręczynowego z jednym kamieniem, nie trać czasu na przeglądanie każdej strony internetowej. Wybierz jakość, którą oferujemy Ci z marką Łodzińscy na stonie internetowej i w naszym salonie w Galerii Bronowice . Przyjdź i pozwól sobie pomóc w wyborze najpiękniejszego pierścionka zaręczynowego, który zachwyci wybrankę Twojego serca.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie