×
Najwyższej jakości, unikatowa biżuteria artystyczna wykonana ręcznie z najlepszych jakościowo materiałów. Eleganckie kolczyki, bransoletki i naszyjniki dla osób lubiących wyróżniać się w... (pełny opis, poniżej listy produktów).

Biżuteria artystyczna 

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Najwyższej jakości, unikatowa biżuteria artystyczna wykonana ręcznie z najlepszych jakościowo materiałów. Eleganckie kolczyki, bransoletki i naszyjniki dla osób lubiących wyróżniać się w tłumie i doceniających oryginalne rozwiązania.

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA ŁODZIŃSCY

Biżuteria artystyczna dostępna w salonach Łodzińscy to zarówno unikatowe naszyjniki i kolczyki jak i bransoletki i zawieszki do łańcuszków. Ciekawe formy i niebanalne materiały użyte do stworzenia tej biżuterii pozwolą wyróżnić się w tłumie i podkreśla indywidualność osoby, która postanowi zostać posiadaczem takiej biżuterii.

DZIEŁO PASJI I ORYGINALNY STYL

Wybór biżuterii artystycznej ze sklepu jubilerskiego Łodzińscy to pewność posiadania unikatowej ozdoby, która rzuca się w oczy i sprawia, że będziemy postrzegani jak osoby o głębokiej wrażliwości artystycznej. Wizja artystyczna twórców tej wyjątkowej biżuterii sprawia, że jest ona unikatowym wyrazem prawdziwej sztuki.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Tym, co cechuje biżuterię artystyczną Łodzińscy to również dbałość o każdy detal wyrobu i użycie jedynie materiałów cechujących się najwyższą jakością. Wybór biżuterii artystycznej Łodzińscy to decyzja, która pozwoli cieszyć się nam unikatową ozdobą przez długie lata.

NIE TYLKO ZŁOTO I SREBRO

Biżuteria artystyczna Łodzińscy to nie tylko modele stworzone ze złota i srebra. To zabawa jubilerstwem i połączenia takich materiałów, jak tytan i stal, które pozwalają na uzyskanie wyjątkowej i niespotykanej nigdzie indziej biżuterii. Odwiedź jeden z naszych krakowskich salonów w CH Serenada i CH Bronowice lub sprawdź nasz sklep internetowy, by uzyskać więcej szczegółów na temat tej niezwykłej biżuterii.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85