Obrączki Breuning

Pośród wielu propozycji modeli obrączek na rynku jubilerskim, najważniejsze jest odnalezienie takich, które pasują do Pary Młodej nie tylko stylem, ale także odpowiadają na ich potrzeby związane z jakością i trwałością wykonania. W końcu od dnia ślubu powinny one służyć niemal codziennie, nie tracąc na idealnym wyglądzie. W szerokiej ofercie naszego salonu jubilerskiego znajdą Państwo propozycje obrączek wyjątkowych firm, które ze starannością podchodzą do produkcji i każdego etapu sprzedaży obrączek ślubnych.

OBRĄCZKI FIRMY BREUNING W SALONIE ŁODZIŃSCY

Obrączki niemieckiej marki Breuning, wykonane z najlepszej jakości stóp złota i innych metali szlachetnych, bez trudu można starannie dopasować do oczekiwań klientów. W odpowiedzi na potrzeby związane z komfortem noszenia biżuterii firma Breuning od 100 lat tworzy produkty w technologii bezszwowej. Uzyskane w ten sposób obrączki są trwałe, równe i pozbawione przebarwień.

LINIA SLIMLINE

Obrączki z kolekcji Slimline wyprodukowane przez firmę Breuning to bezniklowe obrączki najwyższej jakości. Dzięki technologii ich stworzenia i nadania wewnętrznej części obłości cechują się wysokim poziomem komfortu noszenia. Wybierając obrączki z kolekcji Slimline, klienci wybierają wysoką trwałość i szczególną dbałość wykonania. 

WYJĄTKOWY STYL OBRĄCZEK BREUNING

Szeroki wybór metali szlachetnych, z których wykonane zostały produkty firmy Breuning, pozwala na stworzenie niepowtarzalnego stylu obrączek. Elegancja i prostota, jakie łączą produkty niemieckiego producenta, powodują, że pasują one na oficjalne okazje, a także do codziennych sytuacji. Niezależnie od gustu i sposobu noszenia, doradcy Jubilera Łodzińscy są w stanie trafnie dopasować modele biżuterii do klientów.

OBRĄCZKI BREUNING SLIMLINE - KRAKÓW

Obrączki niemieckiej firmy Breuning dostępne są do zakupu zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i sklepie internetowym. Rekomendując indywidualny dobór biżuterii, czekamy na Państwa w naszych salonie jubilerskim Łodzińscy na terenie Krakowa.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie