O marce Łodzińscy - jubiler z tradycjami

Łodzińscy to firma, która już od 1894 r. łączy najnowsze trendy z ponadczasową klasyką w jubilerstwie. Swoim Klientom oferujemy zarówno niepowtarzalne produkty własnej marki, jak i wyjątkowe propozycje od światowej sławy producentów.


Sukces naszej marki ugruntowały nie tylko lata doświadczenia na rynku, ale również silny fundament w postaci subtelnej elegancji, połączonej z nowoczesną awangardą oferowanych przez nas produktów. W naszych salonach Klienci odbywają fascynującą podróż w świecie wyjątkowych materiałów, wzorów i kamieni szlachetnych. Świadomie towarzyszymy im w wyborze, by podjęta decyzja w pełni odpowiadała nie tylko oczekiwaniom, ale również i marzeniom o biżuterii z niepowtarzalnym charakterem. Zaufało nam już wiele osób, potrafiących odnaleźć prawdziwe piękno w tym, co subtelne, a zarazem eleganckie.

Bogate doświadczenie i zaplecze oparte na wiedzy, połączonej z prawdziwą pasją sprawia, że jesteśmy stanie sprostać nawet wyjątkowym oczekiwaniom. Nasza pracownia złotnicza oferuje naprawę biżuterii oraz jej renowację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jesteśmy w stanie zrealizować również indywidualne zamówienia, według dostarczonego nam projektu. Dbając o zadowolenie tych, którzy powierzyli nam swoje najcenniejsze wspomnienia i sentymentalne pamiątki, nasze usługi realizujemy z pasją i sercem, które wkładamy w każde, najdrobniejsze nawet zlecenie.

Jubiler Kraków Łodzińscy na rynku w Krakowie
Rynek w Krakowie
Naprawianie biżuterii Jubiler Łodzińscy Kraków
Obrączki ślubne - projekt Łodzińscy Kraków
Naprawa naszyjników Łodzińscy jubiler
Kraków Łodzińscy Jubiler

Już od początku naszej działalności jesteśmy związani z Krakowem. Na naszych Klientów czekamy w Galerii Bronowice, by wprowadzić ich do świata najpiękniejszych ozdób od najlepszych projektantów. W naszej ofercie znaleźć można również standardowe usługi, jak zmniejszanie i powiększanie pierścionków czy okolicznościowe grawery.

Sklepy jubilerskie Łodzińscy

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

ul.Stawowa 61
31-346 Kraków
Tel. 12 628 71 85

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 9:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 21:00
Niedziela: Nieczynne


Sklep jubilerski mieszczący się w Galerii Bronowice w Krakowie, przy ulicy Stawowej 61. Jest to miejsce, w którym Klienci znajdą ogromny wybór pierścionków, obrączek, zawieszek, celebrytek oraz wiele innych rodzajów biżuterii, zarówno ze złota, jak i ze srebra. Salon oferuje również usługi naprawy i grawerowania biżuterii, a także powiększania i zmniejszania pierścionków oraz obrączek.

Zgoda na pliki cookie