1. Właścicielem sklepu internetowego jest:
  F.H. Marek Łodziński
  ul. Stawowa 61, 31-346 Kraków
  NIP 679-000-34-89
 2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  - sklep internetowy: dokonując płatności online, wpłacając kwotę na numer konta 84858900060000001738500002 lub płacąc przy odbiorze
  - e-mail: stawowa61@lodzinscy.com
  - telefonicznie 12 628 71 85
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 5. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
 6. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 7. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
 8. Firma Handlowa Marek Łodziński zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.
 9. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Niektóre wyroby na stronie są wycenianie indywidualnie tylko na zamówienie wówczas należy skontaktować się z salonem w celu wyceny i sprawdzeniu dostępności danego towaru. Tylko wyroby opisane konkretną kwotą podlegają sprzedaży internetowej. Nieprawidłowe wypełnione zamówienia nie będą rozpatrywane.
 10. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 8 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.
 11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, może całkowicie zrezygnować z zamówienia.
 12. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna rachunek (fakturę VAT — na życzenie klienta).
 13. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
  - przy odbiorze przesyłki,
  - przelewem.
 14. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.
  Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.
 15. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 628 71 85.
 16. Prawo do odstąpienia:
  Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta (DZ U.2014.poz 827), przysługuje Państwu 14-dniowy termin do wykonania prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży produktów zakupionych za pośrednictwem sklepu internetowego lodzinscy.eu. Odstąpienie może być dokonane w formie pisemnej (list lub e-mail) lub poprzez odsyłkę produktów zakupionych w sklepie internetowym przed upływem 14 dni od daty zakupu towaru.
  Prawo od odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb.
 17. Sklep realizując zamówienia zobowiązuje się dostarczyć towary wolne od wad. Klient ma prawo składać reklamacje w przypadkach wskazanych w obowiązujących przepisach prawa (rękojmia) lub udzielonej gwarancji.
 18. Firma Handlowa Marek Łodziński zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych".

Administratorem Państwa danych osobowych jest F.H. Marek Łodziński.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych dostępny jest pod adresem e-mail: serenada@lodzinscy.com; pod numerem telefonu 721 801 845; lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany powyżej;

Państwa dane osobowe zbierane są w celu należytego świadczenia usług zawartych w regulaminie sklepu.

Zakres danych osobowych podlegających przetwarzaniu przez Administratora danych obejmuje:

- imię i nazwisko,

- adres zamieszkania lub pobytu,

- numer telefonu,

W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych opisanych powyżej.

Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia współpracy handlowej.

Dane osobowe Klienta mogą zostać przekazane osobom trzecim wyłącznie w celu niezbędnym do prawidłowej realizacji usług świadczonych na podstawie Regulaminu w szczególności przedsiębiorcom pośredniczącym w zamawianiu usług kurierskich, operatorom pocztowym oraz firmom kurierskim w celu doręczenia przesyłki. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami przysługują Państwu następujące prawa:

- prawo dostępu do swoich danych;

- prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;

- prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych;

- prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

- prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zgoda na pliki cookie