Obrączki nowoczesne

Obrączki ślubne nowoczesne to wybór dla osób, które lubią wyróżniać się w tłumie, a na swoją biżuterię ślubną poszukują niecodziennych i nieco bardziej oryginalnych rozwiązań. Tego typu modele... (pełny opis poniżej).

Obrączki nowoczesne 

Jest 418 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 418 elementów

Obrączki ślubne nowoczesne to wybór dla osób, które lubią wyróżniać się w tłumie, a na swoją biżuterię ślubną poszukują niecodziennych i nieco bardziej oryginalnych rozwiązań. Tego typu modele szybko rzucają się w oczy i bez wątpienia będą odróżniać się od klasycznych, wykonanych z żółtego złota obrączek ślubnych.

NOWOCZESNE OBRĄCZKI ŚLUBNE W SALONACH ŁODZIŃSCY 

Obrączki ślubne nowoczesne to biżuteria, która zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. Prym w dalszym ciągu wiodą klasyczne modele z żółtego złota, jednak coraz więcej osób poszukuje pewnego rodzaju przełamania tej wielowiekowej tradycji w postaci nieco bardziej oryginalnej biżuterii. W ten sposób w profesjonalnych salonach jubilerskich, takich jak nasze, pojawia się coraz więcej nowoczesnych modeli obrączek ślubnych, które zachwycają ciekawym wzornictwem i niecodziennymi połączeniami materiałów.

NOWOCZESNE OBRĄCZKI ŚLUBNE — ODROBINA EKSTRAWAGANCJI NA CO DZIEŃ 

Nowoczesne modele obrączek ślubnych to odejście od standardowego gładkiego krążka wykonanego z żółtego złota. Równocześnie to ukłon w stronę najnowszych trendów jubilerskich oraz niebanalnych rozwiązań, takich jak połączenie trzech kolorów złota lub modele bogato zdobione kamieniami szlachetnymi. Sprawdź nowoczesne obrączki ślubne dostępne w naszych salonach Łodzińscy i ofiaruj sobie odrobinę ekstrawagancji na co dzień.

NIETYPOWE ROZWIĄZANIA DLA ODWAŻNYCH — OBRĄCZKI ŚLUBNE NOWOCZESNE

Obrączki ślubne nowoczesne to biżuteria, która potrafi zaskoczyć i w niczym nie przypomina klasycznego krążka zakładanego w trakcie przysięgi małżeńskiej. Wśród wielu nowoczesnych modeli znajdziemy wyroby takie jak obrączki w całości wysadzane brylantami lub model z trzema okazałymi różowymi brylantami. Takie rozwiązania sprawdza się szczególnie u osób lubiących odważne, rzucające się w oczy rozwiązania.

OBRĄCZKI ŚLUBNE NOWOCZESNE — JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW

Poszukując najpiękniejszych modeli nowoczesnych obrączek ślubnych odwiedź nasz sklep internetowy lub jeden z salonów stacjonarnych mieszczących się w CH Serenada i Galerii Bronowice i przekonaj się jak wyjątkową ofertę ma dla Ciebie nasza marka Łodzińscy.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85