Szafir, czyli luksusowy kamień o głębokiej, niebieskiej barwie, ceniony za swój wyjątkowy kolor oraz wyrazisty styl. Wspaniała ozdoba dla osób lubiących błyszczeć w towarzystwie. Szafir –... (pełny opis poniżej).

Szafir 

Jest 58 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 58 elementów

Szafir, czyli luksusowy kamień o głębokiej, niebieskiej barwie, ceniony za swój wyjątkowy kolor oraz wyrazisty styl. Wspaniała ozdoba dla osób lubiących błyszczeć w towarzystwie.

Szafir – kamień z przesłaniem

Szafir to kamień, który od wieków kojarzony jest z duchowością, mądrością, a nawet magią. Wierzono, że dodaje on energii, mocy oraz prawdziwego szczęścia. Wszystko to w połączeniu z jego głębokim i zdecydowanym niebieskim kolorem sprawia, że jest to kamień, który sprawdzi się, jako ozdoba dla osób o silnej osobowości.

Szafir – nie tylko dla rodziny królewskiej

Dawniej uważano, że głęboka barwa szafiru sprawdza się jedynie przy bogato zdobionej biżuterii królowych i księżnych. Dziś odchodzi się od tego niecodziennego założenia, a szafir staje się elementem stylizacji wieczorowych i codziennych kobiet na całym świecie. Co więcej, piękny niebieski kolor szafirów niezwykle łatwo komponuje się z wieloma strojami i fakturami materiału.

Szafir na zaręczyny

Szafir to kamień, który sprawdzi się idealnie, jako element nietypowego, a przy tym niezwykle eleganckiego pierścionka zaręczynowego. Wyjątkowa barwa i symbolika szafiru mogą stanowić silną konkurencją i oryginalną alternatywę dla wszechobecnego diamentu.

Biżuteria z szafirem - Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia salonów Łodzińscy w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszych salonach znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85