Łańcuszki

Filtruj według
Cena
Biżuteria
Dla kogo
Typ produktu
Kruszec
Filtruj

Łańcuszki złote i srebrne, czyli ceniony element biżuterii damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Szeroki wybór długości, grubości oraz rodzajów splotu dla każdego typu figury, oraz różnych upodobań i okazji.

ŁAŃCUSZKI DAMSKIE ŁODZIŃSCY

Łańcuszek to jeden z subtelniejszych elementów kobiecej biżuterii podkreślający smukłą szyję i ozdabiający dekolt. Najczęściej jest on bazą dla wybranej zawieszki, z którą potrafi stworzyć wyjątkową stylizację, zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście. Wybierz jeden z łańcuszków dostępnych w salonie Łodzińscy i podkreśl swoją urodę i niepowtarzalny styl.

ZŁOTE I SREBRNE ŁAŃCUSZKI DLA KAŻDEGO

Uniwersalny charakter większości łańcuszków dostępnych w salonie Łodzińscy oraz na stronie sklepu internetowego sprawia, że mogą być one noszone zarówno przez kobiety i mężczyzn, jak i dzieci. Wybierz jeden z modeli łańcuszków i dopasuj jego długość do swoich potrzeb.

SUBTELNY I DELIKATNY LUB SZEROKI I ODWAŻNY

Łańcuszki kojarzą nam się z delikatną ozdobą ze złota lub srebra, noszoną samodzielnie lub w duecie z odpowiednio dobraną zawieszką. W ostatnich sezonach coraz modniejsze stają się również masywne łańcuchy ze srebra lub złota nawiązujące stylem do wzornictwa sprzed kilkunastu lat. Odwiedź nasz salon Łodzińscy i wybierz model bardziej odpowiadający Twoim gustom.

ZAKUPY W SALONIE LUB PRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ

Odwiedź nasz salon jubilerski znajdujący się w CH Bronowice i wybierz łańcuszek idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli nie lubisz zakupów stacjonarnych możesz skorzystać z naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz równie duży wybór łańcuszków w przystępnych cenach.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie