Łańcuszki

Opcje filtracji

Łańcuszki złote i srebrne, czyli ceniony element biżuterii damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Szeroki wybór długości, grubości oraz rodzajów splotu dla każdego typu figury, oraz różnych upodobań... (pełny opis poniżej).

Łańcuszki 

Jest 69 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 69 elementów

Łańcuszki złote i srebrne, czyli ceniony element biżuterii damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Szeroki wybór długości, grubości oraz rodzajów splotu dla każdego typu figury, oraz różnych upodobań i okazji.

ŁAŃCUSZKI DAMSKIE ŁODZIŃSCY

Łańcuszek to jeden z subtelniejszych elementów kobiecej biżuterii podkreślający smukłą szyję i ozdabiający dekolt. Najczęściej jest on bazą dla wybranej zawieszki, z którą potrafi stworzyć wyjątkową stylizację, zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście. Wybierz jeden z łańcuszków dostępnych w salonie Łodzińscy i podkreśl swoją urodę i niepowtarzalny styl.

ZŁOTE I SREBRNE ŁAŃCUSZKI DLA KAŻDEGO

Uniwersalny charakter większości łańcuszków dostępnych w salonach Łodzińscy oraz na stronie sklepu internetowego sprawia, że mogą być one noszone zarówno przez kobiety i mężczyzn, jak i dzieci. Wybierz jeden z modeli łańcuszków i dopasuj jego długość do swoich potrzeb.

SUBTELNY I DELIKATNY LUB SZEROKI I ODWAŻNY

Łańcuszki kojarzą nam się z delikatną ozdobą ze złota lub srebra, noszoną samodzielnie lub w duecie z odpowiednio dobraną zawieszką. W ostatnich sezonach coraz modniejsze stają się również masywne łańcuchy ze srebra lub złota nawiązujące stylem do wzornictwa sprzed kilkunastu lat. Odwiedź jeden z salonów Łodzińscy i wybierz model bardziej odpowiadający Twoim gustom.

ZAKUPY W SALONIE LUB PRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ

Odwiedź jeden z naszych salonów jubilerskich znajdujących się w CH Serenada i CH Bronowice i wybierz łańcuszek idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Jeśli nie lubisz zakupów stacjonarnych możesz skorzystać z naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz równie duży wybór łańcuszków w przystępnych cenach.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85