×
Pierścionek z diamentem, czyli jeden z najpopularniejszych sposobów na wyrażenie głębokich uczuć oraz deklaracji chęci wspólnego życia. Piękna i ponadczasowa biżuteria, która zachwyca blaskiem... (pełny opis, poniżej listy produktów).

Pierścionki 

Jest 289 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 289 elementów

Pierścionek z diamentem, czyli jeden z najpopularniejszych sposobów na wyrażenie głębokich uczuć oraz deklaracji chęci wspólnego życia. Piękna i ponadczasowa biżuteria, która zachwyca blaskiem wyjątkowego klejnotu i jego elegancją.

Pierścionek z diamentami na zaręczyny

Pierścionki z diamentem to najpopularniejszy rodzaj pierścionków zaręczynowych. Stanowią synonim luksusu oraz symbol ogromnej miłości i oddania. Pięknie prezentują się na każdej dłoni i stanowią klasykę, która sprawdzi się w każdym przypadku. Wybór pierścionka z diamentem, jako obietnica wspólnego życia to zawsze dobry wybór.

Pierścionek z diamentem – połączeni trwałości i wyjątkowej elegancji

Diamenty często nazywane są niezniszczalnymi kamieniami, nic, więc dziwnego, że pierścionek z diamentami to nie tylko synonim elegancji, ale i gwarancja trwałości i odporności na uszkodzenia. Diament nie ulega zarysowaniom ani nie kruszy się, dzięki czemu mamy pewność, że prezent w postaci pierścionka z diamentem będzie piękną pamiątką na długie lata.

Pierścionek z diamentem Kraków

Krakowskie salony stacjonarne Łodzińscy znajdujące się w Galerii Bronowice i CH Serenada oraz sklep internetowy marki to miejsca, w których znajdziesz ogromny wybór pierścionków z diamentami na każdą okazję i w różnych przedziałach cenowych. Wejdź i przekonaj się, ile różnych modeli kryje się w sklepach Łodzińscy.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85