Obrączki platynowe

Obrączki ślubne mają być przede wszystkim trwałe, a w miarę upływu lat mają nie tracić swojego połysku i doskonałości. Pamiętając, że jest to biżuteria, którą nosi się na co dzień, zadbaliśmy o... (pełny opis poniżej).

Obrączki platynowe 

Jest 21 produktów.
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Obrączki ślubne mają być przede wszystkim trwałe, a w miarę upływu lat mają nie tracić swojego połysku i doskonałości. Pamiętając, że jest to biżuteria, którą nosi się na co dzień, zadbaliśmy o to, by każdy model był trwały i zachwycający, proponując biżuterię z różnego rodzaju kruszców. Jednymi z dostępnych w naszych salonach wariantów są obrączki ślubne z platyny — wyjątkowo trwałe, odporne na uszkodzenia i antyalergiczne modele w klasycznych i bardziej nowoczesnych formach.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z PLATYNY

Obrączki ślubne z platyny są bardzo podobne do modeli wykonanych z białego złota i srebra, jednak wyróżniają się wyraźnym połyskiem. Szlachetne, trwałe i luksusowe obrączki platynowe zaskakują swoją twardością, dzięki czemu są odporne na zarysowania i śniedzenie. Są doskonałą propozycją dla osób, które szukają rozjaśniających, świeżych propozycji, nie ograniczając się do tradycyjnych kruszców przy wyborze obrączek.

PLATYNOWE OBRĄCZKI ŚLUBNE

Dzięki właściwościom platyny obrączki ślubne mogą być wykonywane jedynie z użyciem tego kruszcu. Czasami występują one z dodatkiem miedzi, jednak do ich tworzenia nie jest konieczne dodawanie innych materiałów. Dzięki temu stają się one także odpowiednim wyborem dla alergików, którzy reagują na nikiel czy srebro. Zakup obrączek platynowych jest alternatywą dla osób, które pomimo reakcji alergicznych chciałyby zdecydować się na chłodną biżuterię zbliżoną barwą do białego złota.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z PLATYNY Z DODATKIEM KAMIENI

Spośród szerokiej oferty obrączek ślubnych z platyny, w naszym salonach jubilerskich oferujemy zarówno modele klasyczne, jak i te przyozdobione kamieniami. Szukając urozmaicenia prostoty, warto zdecydować się na wariant uzupełniony cyrkonią lub diamentem w formie pojedynczego kamienia, lub rzędu zdobień. Pomimo ozdobności, platynowe obrączki ślubne z kamieniami wciąż utrzymują swoją prostotę i elegancję.

PLATYNOWE OBRĄCZKI ŚLUBNE KLASYCZNE

Decydując się na klasyczny model platynowych obrączek ślubnych, istotny jest dobór odpowiedniej szerokości i kształtu ozdoby. Możemy wybrać proste, ścięte modele lub zdecydować się na bardziej obły, zaokrąglony kształt, dążąc do własnej wygody i dopasowania formy do swojej dłoni.

PLATYNOWE OBRĄCZKI ŚLUBNE — KRAKÓW JUBILER ŁODZIŃSCY

W salonach Łodzińscy w Krakowie oferujemy Państwu szerokie doradztwo w zakresie wyboru obrączek z platyny. Bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje, dostosowanie rozmiaru, a także zwracamy uwagę na antyalergiczność i trwałość kruszców. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu online i salonów jubilerskich w dwóch lokalizacjach — CH Serenada i galerii Bronowice.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85