Obrączki z różowego złota

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-21 z 22 pozycji

Róż wykorzystywany w jubilerstwie może przyjmować różną intensywność dzięki odpowiedniej proporcji kruszców wykorzystywanych przy tworzeniu biżuterii. Poszukując nowych propozycji dla naszych klientów, zdecydowaliśmy się na urozmaicenie naszej oferty o obrączki ślubne z różowego złota, które stanowią harmonijny kompromis pomiędzy żółtym, klasycznym, żywym złotem a chłodną barwą białego odpowiednika tego kruszcu.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z RÓŻOWEGO ZŁOTA

Różowe złoto stosowane przy tworzeniu obrączek ślubnych jest pozyskiwane dzięki dodaniu miedzi do żółtego złota. Odpowiednia proporcja wykorzystanych kruszców zapewnia delikatny, ciepły odcień biżuterii ślubnej, która stanie się symbolem przysięgi małżeńskiej na wiele długich lat. Obrączki ślubne z różowego złota, poza zaskakującym, pastelowym kolorem, zawdzięczają miedzi trwałość.

RÓŻOWE ZŁOTO — SUBTELNE ROZWIĄZANIE

Na rynku jubilerskim, podczas wyboru obrączek ślubnych, zazwyczaj napotykamy powszechne, klasyczne modele o prostej budowie w barwie złota żółtej lub białej. Coraz częściej odchodzi się jednak od tradycyjnych wyborów i poszukuje się barw, które ocieplą każdą codzienną stylizację, a przy tym utrzymają swoją szlachetność i elegancję, którą przypisuje się obrączkom ślubnym z różowego złota.

RÓŻOWE ZŁOTO W BIŻUTERII ŚLUBNEJ

Każda Młoda Para w wyborze obrączek ślubnych kieruje się przede wszystkim własnymi preferencjami — zarówno w wyborze barwy, szerokości, jak i trwałości czy rodzaju kruszcu. Dostosowuje je do swojej codzienności tak, aby stały się codziennym, spójnym elementem ich wyglądu i, jako symbol miłości oraz wierności, każdego dnia zdobiły ich dłonie.

OBRĄCZKI Z RÓŻOWEGO ZŁOTA — CZAROWNA ELEGANCJA

Róż w obrączkach ślubnych stał się nasyconą, pożądaną barwą, która zarówno latem — przy bardziej opalonej skórze, jak i zimną przy — bledszych odcieniach naszej karnacji, zachowuje swój wyjątkowy, szykowny charakter, niosąc w sobie także ciepło wypowiedzianych w dniu ślubu słów przysięgi.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z RÓŻOWEGO ZŁOTA — JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW

Przez kolejne lata obrączki ślubne z różowego złota będą zyskiwały więcej swoich miłośników, a ich wybór w salonach  jubilerskich  a także tych  internetowych , będzie sie powiększał o nowe, modne propozycje. Już dziś odwiedź nasz salon jubilerski w Krakowie lub sprawdź naszą ofertę sklepu  internetowego.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie