TIMEX

Timex, czyli amerykańska firma z wieloletnim doświadczeniem, która od dekad cieszy się niesłabnącą popularnością i niezachwianą pozycją w branży zegarmistrzowskiej. Ciekawy design, wysoka jakość i konkurencyjne ceny dla osób poszukujących rozwiązań na co dzień.

Zegarki Timex w salonie Łodzińscy

Timex jest amerykańską firmą zegarmistrzowską założoną już ponad 150 lat temu, która bez zmiennie cieszy się bardzo dobrą opinią i gronem wiernych fanów na całym świecie. Marka oferuje ogromny wybór zegarków w różnych kategoriach i stylistyce, od eleganckich i biznesowych, po sportowe, casualowe oraz dziecięce. Spory zakres cenowy oraz mnogość egzemplarzy wykonanych ze zróżnicowanych materiałów sprawia, że Timex jest wyjątkowo uniwersalną firmą, która spodoba się każdemu.

Timex – dostępność i jakość

Domeną zegarków Timex jest ich różnorodność, a co za tym idzie dostępność. Wykorzystanie różnych technologii, takich jak mechanizm kwarcowy, czy elektryczny oraz wielu materiałów o różnym przeznaczeniu wartości, sprawia, że Timex dociera do szerokiego grona odbiorców poszukujący zarówno tańszych, jak i bardziej luksusowych rozwiązań.

Zegarki Timex Kraków

Tym, co jeszcze wyróżnia markę Timex jest ogromne zaangażowanie w zrównoważony rozwój i ekologię, dlatego materiały stosowane w produkcji pochodzą ze źródeł przyjaznych środowisku. Odwiedź nasz sklep internetowy lub nasz salon mieszczący się w Galerii Bronowice i sprawdź wyjątkową ofertę Timex stworzoną z myślą o każdym kliencie.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie