Obrączki srebrne

Srebrne obrączki ślubne, chociaż wybierane rzadziej niż w przypadku różnych wariantów obrączek złotych, stale znajdują swoich miłośników. Biżuteria ślubna powinna być wygodnym, noszonym na co... (pełny opis poniżej).

Obrączki srebrne  

W tej kategorii nie ma produktów.

Srebrne obrączki ślubne, chociaż wybierane rzadziej niż w przypadku różnych wariantów obrączek złotych, stale znajdują swoich miłośników. Biżuteria ślubna powinna być wygodnym, noszonym na co dzień symbolem trwałości uczucia i stabilności w tworzeniu związku dwojga bliskich sobie osób. Właśnie dlatego opatrzyliśmy każdy model obrączek gwarancją trwałości i jakości na lata.

OBRĄCZKI ŚLUBNE ZE SREBRA — DELIKATNOŚĆ I ELEGANCJA

Obrączki ślubne ze srebra, te stosowane, eleganckie modele biżuterii ślubnej, są najczęściej wybierane ze względu na swoją przystępną cenę, brak zawartości uczulającego niklu czy charakterystyczny blask. Są doskonałym wyborem dla osób, które nie chcą na co dzień nosić drogiej biżuterii, a przy tym zależy im na ekskluzywnym, połyskującym wyglądzie ich obrączek.

OBRĄCZKI ŚLUBNE SREBRNE

Obrączki ślubne wykonane ze srebra mogą być pokrywane cienką warstwą rodu, co dodatkowo dodaje im blasku i świeżości. Jako codzienna biżuteria zachowują swój wygląd na długo i nie tracą jakości pomimo upływu czasu. To gustowne rozwiązanie sprawdzi się w przypadku par, które zazwyczaj nie noszą rzucającej się w oczy biżuterii i wolą proste, delikatne modele.

SREBRNE OBRĄCZKI ŚLUBNE — ALTERNATYWA DLA ZŁOTA

Planując zakup idealnych obrączek, każda Młoda Para zastanawia się nad konkretnymi cechami wymarzonego modelu, dostosowując do siebie najmniejszy detal. Gdy pora wybrać kruszec, z którego powstaną symbole przysięgi małżeńskiej, obfitość różnorodnych materiałów sprawia, że z precyzją możemy dostosować obrączki ślubne do indywidualnych preferencji. Uniwersalnym wyborem mogą okazać się obrączki ze srebra, które pomimo przekonania o mniejszej trwałości, zaskakują swoją solidnością.

DELIKATNOŚĆ SREBRNYCH OBRĄCZEK ŚLUBNYCH

Styl obrączek ślubnych ze srebra, zarówno w klasycznych kształtach, jak i bardziej nowoczesnych formach, jest przede wszystkim nienachalny i delikatny, dlatego sprawdzi się on w przypadku par, które szukają skromniejszych i subtelnych rozwiązań w wyborze modeli obrączek ślubnych.

OBRĄCZKI ŚLUBNE SREBRNE W SALONACH ŁODZIŃSCY W KRAKOWIE

W ofercie naszych salonów jubilerskich Łodzińscy proponujemy Państwu szeroki wybór obrączek ślubnych ze srebra, które, przy zachowaniu trwałości i subtelnego wyglądu, stają się wyjątkową pamiątką dnia ślubu na lata. Zapraszamy do krakowskich salonów stacjonarnych w CH Serenada i galerii Bronowice, a także do sprawdzenia asortymentu w naszym sklepie online.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85