Rubin

Pierścionek zaręczynowy z rubinem to biżuteria z jednym z najpopularniejszych kamieni szlachetnych na świecie, który zachwyca blaskiem i głęboką czerwoną barwą. Jest to symbol płomiennych uczuć... (pełny opis poniżej).

Rubin 

Jest 31 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 31 elementów

Pierścionek zaręczynowy z rubinem to biżuteria z jednym z najpopularniejszych kamieni szlachetnych na świecie, który zachwyca blaskiem i głęboką czerwoną barwą. Jest to symbol płomiennych uczuć i szczęścia, który doceni każda zakochana kobieta.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z RUBINEM ŁODZIŃSCY

Rubin to jeden z najpopularniejszych kamieni szlachetnych znany i ceniony już od wieków. Dawniej kojarzony był z krwią oraz życiem, a jego czerwona barwa elektryzowała i wywoływała żądzę posiadania, dlatego zyskał miano prawdziwego klejnotu władców. Na szczęście dziś każdy może nosić ten wyjątkowy kamień na swoim palcu. Wybierz pierścionek zaręczynowy z rubinem naszej marki Łodzińscy i zachwyć swoją ukochaną głębią koloru oraz blaskiem, które oferuje rubin.

RUBIN – ENERGIA, TEMPERAMENT I SIŁA UCZUĆ W MAŁYM KAMIENIU

Pierścionek zaręczynowy z rubinem to nie tylko wyjątkowo piękna i rzucająca się w oczy ozdoba. To również symbol prawdziwie silnych uczuć, takich jak namiętność, radość życia, energia i rozkosz. Wybór właśnie tego kamienia w pierścionku zaręczynowym ma pokazać wybrance ogrom miłości i prawdziwy żar, który do niej czujemy. Pierścionek zaręczynowy z rubinem będzie również idealnym wyborem dla pań, które tryskają pozytywną energią i lubią stale być w ruchu.

ZŁOTE PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z RUBINEM

Czerwona barwa rubinu sprawia, że idealnie komponuje się on z żółtym złotem, sprawiając, ze obie barwy pięknie się błyszczą. Wiemy o tym, dlatego w salonach jubilerskich Łodzińscy znajdziesz najpiękniejsze modele tego typu. Wybierz pierścionek zaręczynowy z rubinem, okalającymi go małymi diamentami i żółtym złotem i podaruj wybrance najpiękniejszy wyraz miłości, który pozostanie modny przez lata.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z RUBINEM — JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW

Jubiler Łodzińscy to wygodne zakupy i najwyższa jakość wykonania. Wybierz jeden z naszych salonów stacjonarnych Łodzińscy w Galerii Bronowice lub CH Serenada bądź odwiedź nasz sklep internetowy i zachwyć się ogromnym wyborem pierścionków zaręczynowych z rubinem.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85