Opcje filtracji

Włączone filtry:
  Medaliki oraz krzyżyki wykonane z żółtego i białego złota jako idealny prezent na chrzest i pierwszą komunię świętą, a także piękny i delikatny symbol wiary dla każdego, kto pragnie wyrazić ją poprzez swoje... [czytaj dalej]

  Medaliki i krzyżyki 

  Jest 50 produktów.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 50 elementów

  Medaliki oraz krzyżyki wykonane z żółtego i białego złota jako idealny prezent na chrzest i pierwszą komunię świętą, a także piękny i delikatny symbol wiary dla każdego, kto pragnie wyrazić ją poprzez swoje ubranie.

  MEDALIKI I KRZYŻYKI ŁODZIŃSCY

  Medaliki oraz krzyżyki dostępne w salonach Łodzińscy to prawdziwe dzieła sztuki wykonane ze złota żółtego oraz białego. Wybierz okazały krzyżyk lub delikatny medalion z Matką Boską i skomponuj zestaw wraz z dopasowanym łańcuszkiem dostępnym w ofercie naszego salonu jubilerskiego.

  WSPANIAŁY PREZENT I PAMIĄTKA NA DŁUGIE LATA

  Odpowiednio skomponowany duet łańcuszek oraz medalik lub krzyżyk to idealny i ponadczasowy prezent na chrzciny lub komunię świętą. Zestaw taki to również bardzo dobry pomysł na prezent dla osoby praktykującej, a przy tym lubiącej biżuterię najwyższej jakości. Wybierz jeden z modeli dostępnych w salonie Łodzińscy i stwórz nie tylko prezent materialny, ale i pamiątkę na długie lata.

  SUBTELNOŚĆ LUB WYRAZISTOŚĆ

  Szeroki wybór medalików i krzyżyków dostępnych w naszym salonie pozwala na wybór stylu najbardziej odpowiadającego naszym gustom. Wybierz delikatny medalik z żółtego złota i grawerem modlitwy lub okazały krzyż wysadzany diamentami i wyraź siebie. Możesz również postawić na mniej oczywiste symbole wiary jak podobizna małego aniołka wysadzanego cyrkoniami. Wybór zależy od Ciebie.

  STACJONARNIE LUB ONLINE

  Wybierz wizytę w jednym z naszych salonów firmowych mieszczących się w CH Bronowice i CH Serenada w Krakowie lub sprawdź naszą ofertę w sklepie online i przekonaj się jak wysokiej jakości medaliki i krzyżyki oferuje jubiler Łodzińscy.