×

Opcje filtracji

Medaliki oraz krzyżyki wykonane z żółtego i białego złota jako idealny prezent na chrzest i pierwszą komunię świętą, a także piękny i delikatny symbol wiary dla każdego, kto pragnie wyrazić ją poprzez swoje... [czytaj dalej]

Medaliki i krzyżyki 

Jest 74 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 74 elementów

Medaliki oraz krzyżyki wykonane z żółtego i białego złota jako idealny prezent na chrzest i pierwszą komunię świętą, a także piękny i delikatny symbol wiary dla każdego, kto pragnie wyrazić ją poprzez swoje ubranie.

MEDALIKI I KRZYŻYKI ŁODZIŃSCY

Medaliki oraz krzyżyki dostępne w salonach Łodzińscy to prawdziwe dzieła sztuki wykonane ze złota żółtego oraz białego. Wybierz okazały krzyżyk lub delikatny medalion z Matką Boską i skomponuj zestaw wraz z dopasowanym łańcuszkiem dostępnym w ofercie naszego salonu jubilerskiego.

WSPANIAŁY PREZENT I PAMIĄTKA NA DŁUGIE LATA

Odpowiednio skomponowany duet łańcuszek oraz medalik lub krzyżyk to idealny i ponadczasowy prezent na chrzciny lub komunię świętą. Zestaw taki to również bardzo dobry pomysł na prezent dla osoby praktykującej, a przy tym lubiącej biżuterię najwyższej jakości. Wybierz jeden z modeli dostępnych w salonie Łodzińscy i stwórz nie tylko prezent materialny, ale i pamiątkę na długie lata.

SUBTELNOŚĆ LUB WYRAZISTOŚĆ

Szeroki wybór medalików i krzyżyków dostępnych w naszym salonie pozwala na wybór stylu najbardziej odpowiadającego naszym gustom. Wybierz delikatny medalik z żółtego złota i grawerem modlitwy lub okazały krzyż wysadzany diamentami i wyraź siebie. Możesz również postawić na mniej oczywiste symbole wiary jak podobizna małego aniołka wysadzanego cyrkoniami. Wybór zależy od Ciebie.

STACJONARNIE LUB ONLINE

Wybierz wizytę w jednym z naszych salonów firmowych mieszczących się w CH Bronowice i CH Serenada w Krakowie lub sprawdź naszą ofertę w sklepie online i przekonaj się jak wysokiej jakości medaliki i krzyżyki oferuje jubiler Łodzińscy.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85