Filtruj według
Typ produktu
Cena
Kolor złota
Kamień/nie
Szlif
Filtruj

Oliwin, należący do grupy krzemianów, wyróżnia się swoją unikatową żółto-zieloną barwą, choć w naturze występuje także w odcieniach brązowym i czarnym. Ten naturalny kamień, z jego przywodzącymi na myśl naturę kolorami, emanuje spokojem i harmonią. Biżuteria z oliwinem jest idealna dla kobiet, które cenią sobie łączność z przyrodą i łagodność. Ten kamień, będący symbolem równowagi i spokoju, jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają biżuterii, która oddaje ich miłość do natury i pragnienie harmonii.

Zawieszki, kolczyki, pierścionki z oliwinem

Oliwin to naturalny kamień zaliczany do grupy krzemianów. Charakteryzuje się nietypową żółto-zielona barwą, jednak w naturze znajdziemy również egzemplarze brązowe i czarne. Biżuteria z oliwinem kojarzy się z naturą i łagodnością, dlatego jest szczególnie polecana paniom, które lubią spokój i harmonie z przyrodą.

Pierścionki z oliwinem

Nietypowa, zielona barwa oliwinu szybko rzuca się w oczy, a w połączeniu z żółtym złotem tworzy ciekawy i energetyzujący dodatek. Właśnie z tego powodu pierścionki z oliwinem prezentują się tak dobrze i mogą stać się jednym z ulubionych dodatków każdej pani, która lubi być zauważana i doceniana za swój niebanalny gust i styl.

Kolczyki z oliwinem

Wyjątkowy zielony kolor oliwinu przywołuje na myśl naturę oraz spokojną, wyciszającą barwę drzew i traw. Ten piękny kamień kojarzy się również z harmonią, spokojem i opanowaniem, które niosą rozwój kreatywności i szczęścia. Z tego powodu kolczyki z oliwinem to idealny pomysł na prezent dla artystycznych dusz, które kochają naturę. Oliwin to również kamień dedykowany osobom spod znaku Ryb i Lwa.

Zawieszki z oliwinem

Dawniej zielony oliwin uważany był za kamień krupierów oraz bankowców, bowiem wierzono, że noszenie go przy sobie chroni majątek przed niepowodzeniem. Do dziś dzień panuje przekonanie, że oliwin sprzyja pojawieniu się pieniędzy oraz nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich i biznesowych, dlatego zawieszka z oliwinem to wyjątkowo uniwersalny prezent, który przyniesie szczęście każdemu.

Biżuteria z oliwinem w krakowskim salonie Łodzińscy

Oliwin to kamień pomyślnego losu i szczęście, który ma również właściwości regenerujące i wyciszające. Tego piękna zielona barwa zachwyca i intryguje, dlatego biżuteria z oliwinem jest rozwiązaniem dla osób, które poszukują ciekawej i niebanalnej biżuterii. Odwiedź nasz salon w Galerii Bronowice i wybierz biżuterię dla siebie.

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie