W naszych salonach i sklepie internetowym na hasło: LOVE, obowiązuje rabat -20% na obrączki ślubne. Warunkiem skorzystania z promocji jest zgłoszenie hasła sprzedawcy w salonie lub uzupełnienie... (pełny opis poniżej).

Obrączki 

Jest 221 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 221 elementów

W naszych salonach i sklepie internetowym na hasło: LOVE, obowiązuje rabat -20% na obrączki ślubne. Warunkiem skorzystania z promocji jest zgłoszenie hasła sprzedawcy w salonie lub uzupełnienie kodem rabatowym pola "Kupony" w podsumowaniu zamówienia. Promocja dotyczy wszystkich modeli obrączek w naszej ofercie. Wykonane zostały z trwałego złota o próbach 585 i 333 o innym charakterze dla wyrażenia własnego stylu i podkreślenia indywidualności młodej pary.

OBRĄCZKI ŁODZIŃSCY

Obrączki ślubne Łodzińscy to wyjątkowy symbol miłości i przywiązania, bez którego nie odbędą się żadne zaślubiny. Ten najistotniejszy element ceremonii ma stanowić pamiątkę na całe życie, dlatego powinien być wykonany przy użyciu trwałych, a zarazem wysokogatunkowych materiałów, takich jak żółte i białe złoto, a nawet włókno węglowe. Obrączki Łodzińscy to gwarancja najwyższej jakości na długie lata.

KLASYCZNE, ZŁOTE OBRĄCZKI

Klasyczne obrączki ze złota to nieustannie jeden z najpopularniejszych modeli, wybierany przez spore grono przyszłych Par Młodych. Zdecyduj się na różnej grubości obrączki ślubne z żółtego złota o próbie 585 i 333 i przekonaj się jak ogromna siła tkwi w prostocie, która posłuży Ci na długie lata.

NOWOCZESNE OBRĄCZKI ŚLUBNE

Wyjątkowe i nowoczesne modele obrączek ślubnych wykonane z połączenia różnych odmian złota, czy też włókna węglowego to wybór dla par, które nie lubią standardowych rozwiązań. Zdecyduj się na ciekawe połączenie złota białego i czerwonego, obrączki o nieregularnych kształtach lub obrączki z kamieniami szlachetnymi, by podkreślić swoją indywidualność i własny styl.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z GRAWEREM

Grawer wykonany na wewnętrznej stronie obrączki ślubnej to wspaniała pamiątka i sposób na indywidualizację każdej obrączki ślubnej. Wybierz grawer z osobistym wyznaniem lub podpisem, by stworzyć unikalny symbol Waszego uczucia, który zostanie w Wami do końca życia.

WYGODNE ZAKUPY

Wybierz jeden z setek modeli obrączek Łodzińscy dostępnych w naszym sklepie internetowym lub odwiedź nasze sklepy w CH Bronowice i CH Serenada, by uzyskać fachową pomoc i doradztwo na każdym z etapów zakupów.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85


OBRĄCZKI - PORADY OD JUBILERA