Markazyty

Opcje filtracji

Markazyt, czyli kamień o dość tajemniczej nazwie, metalicznej barwie i połysku przypominającym diament. Wyjątkowy i elegancki dodatek dla osób ceniących sobie oryginalne i nieszablonowe... (pełny opis poniżej).

Markazyty 

Jest 31 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 31 elementów

Markazyt, czyli kamień o dość tajemniczej nazwie, metalicznej barwie i połysku przypominającym diament. Wyjątkowy i elegancki dodatek dla osób ceniących sobie oryginalne i nieszablonowe rozwiązania.

Markazyt – elegancja i klasyka dla każdego

Markazyt to kamień, który spodoba się szczególnie paniom lubiącym klasyczne i eleganckie rozwiązania. Dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi i połyskowi oraz podobieństwu do diamentów może on stanowić idealną alternatywę dla tego drogiego kamienia. Markazyt doskonale podkreśli również każdą kreację, niezależnie od jej koloru lub fasonu.

Wyjątkowe właściwości markazytu

Markazyt to kamień, który znany jest już od czasów starożytności. Już wtedy wierzono, że wpływa on niezwykle pozytywnie na inteligencję i pamięć człowieka oraz jego pewność siebie. Co więcej, polecano, by kamień ten noszony był przez osoby wykonujące niebezpieczne prace, jako ochrona przed niebezpieczeństwem i złą energią. Dziś markazyt to synonim sił i inteligencji, którą warto się otaczać.

Biżuteria z markazytem - Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia salonów Łodzińscy w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszych salonach znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85