Obrączki ślubne z cyrkoniami

Obrączki ślubne z cyrkoniami to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie dla osób poszukujących bogato zdobionej biżuterii w niewygórowanej cenie. Cyrkonie imitujące diament równie pięknie błyszczą,... (pełny opis poniżej).

Obrączki ślubne z cyrkoniami 

Jest 27 produktów.
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Obrączki ślubne z cyrkoniami to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie dla osób poszukujących bogato zdobionej biżuterii w niewygórowanej cenie. Cyrkonie imitujące diament równie pięknie błyszczą, nadając biżuterii wyjątkowego blasku. Tego rodzaju obrączki ślubne to również idealny zamiennik modeli z drogimi diamentami, których noszenie na co dzień może być dosyć ryzykowane.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z CYRKONIAMI W  SALONACH ŁODZIŃSCY

Cyrkonie to kamienie syntetyczne, które cieszą się ogromną popularnością i szerokim zastosowaniem, nie tylko w jubilerstwie, ale i w modzie. Obrączki ślubne z cyrkoniami to najlepszy wybór dla osób, które pragną stać się posiadaczami bogato zdobionej, rzucającej się w oczy biżuterii ślubnej, ale nie chcą wydawać dużej sumy na obrączkę ślubną. Cyrkonie świetnie sprawdzą się jako zamienniki diamentów, dzięki czemu biżuteria z tym kamieniem syntetycznym pięknie się mieni i dodaje blasku każdej stylizacji.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z CYRKONIAMI — SYMBOLIKA

Mimo iż cyrkonie nie są kamieniami naturalnymi, również posiadają ciekawą symbolikę. Obrączki ślubne z cyrkoniami to symbol praktyczności i przejrzystości zamiarów, które obok miłości powinny być podstawą udanego małżeństwa. Uniwersalny charakter cyrkonii sprawia, że biżuteria z tym kamieniem syntetycznym nigdy nie wychodzi z mody, a ich odporność na zarysowania pozwoli cieszyć się pięknem obrączki przez długi czas.

OBRĄCZKI Z CYRKONIAMI — BLASK I PONADCZASOWE PIĘKNO

Najczęściej wybierane obrączki ślubne z cyrkoniami to klasyczne modele z żółtego złota ozdobione niewielkimi kamieniami. Taka biżuteria do ponadczasowe piękno, które nie wyjdzie z mody nigdy i zawsze będzie się prezentować elegancko i strojnie. Co więcej, cyrkonie są kamieniami, które mogą występować w wielu różnych kolorach, dzięki czemu pary młode mogą dopasować wygląd obrączki ślubnej z cyrkoniami do swoich indywidualnych potrzeb.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z CYRKONIAMI — JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW 

Odwiedź jeden z naszych stacjonarnych salonów jubilerskich w Galerii Bronowice i CH Serenada lub sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz jeden z dziesiątek modeli obrączek ślubnych z cyrkoniami i spraw sobie wyjątkową biżuterię na długie lata.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85