Filtruj według
Cena
Biżuteria
Dla kogo
Kolor złota
Typ produktu
Kruszec
Kamień/nie
Kolor
Motyw
Filtruj

Jest 70 produktów.

Pokazano 1-18 z 70 pozycji

Topaz, czyli jeden z rzadziej spotykanych kamieni szlachetnych o unikatowej, nieco bajkowej, błękitnej barwie. Wyjątkowa ozdoba dla osób lubiących niebanalne i oryginalne dodatki.

Topaz – ideał dla każdej kobiety

Topaz to kamień szlachetny, który może charakteryzować się całym wachlarzem barw, od niemal przezroczystej, imitującej diament, aż po błękit z domieszką czerwieni, pomarańczy, brązu, czy zieleni. Wszystko to sprawia, że kamień ten jest jednym z bardziej unikatowych dodatków.

Wyjątkowe barwy topazu

Najpopularniejszą barwą topazu jest kolor błękitny i to właśnie takie kamienie można spotkać najczęściej. Wyjątkowa subtelność i niebieski błysk topazu sprawi, że będzie to ozdoba idealnie podkreślająca delikatność każdej kobiety. Co więcej, kamień ten sprawdzi się zarówno, jako dodatek do bogato zdobionej sukni, jak i codziennych stylizacji.

Cudowne właściwości topazu

Dawniej wierzono, że topaz to kamień pomagający leczyć choroby oraz chroniący rodzinę i dom przed złymi duchami. Miał on również zwiększać inteligencję oraz wydłużać życie. Obecnie odchodzi się od tych przekonań, jednak dla wielu wyjątkowa barwa topazu w dalszym ciągu dodaje energii i napawa optymizmem.

Biżuteria z topazem - Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Łodzińscy w Galerii Bronowice w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszym salonie znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie