Złoto p.333

W jubilerstwie dzieli się złotą biżuterię na podstawie kilku różnorodnych prób. Wskazują one zawartość złota w danym produkcie jubilerskim. Jedna z nich to próba 333, która zawiera w stopie 33%... (pełny opis poniżej).

Złoto p.333 

W tej kategorii nie ma produktów.

W jubilerstwie dzieli się złotą biżuterię na podstawie kilku różnorodnych prób. Wskazują one zawartość złota w danym produkcie jubilerskim. Jedna z nich to próba 333, która zawiera w stopie 33% czystego złota. Cechuje się ona najniższą zawartością złota spośród jubilerskich modeli, jednak wyróżnia się większą twardością niż wyższe próby.

OBRĄCZKI ŚLUBNE PRÓBA 333 - SYMBOL TRWAŁOŚCI I MIŁOŚCI

Obrączki ślubne o próbie złota 333 wyróżniają się większą trwałością niż próby 585 czy wyższe. Wynika to z miękkości złota, ponieważ im wyższa jego zawartość, tym bardziej miękki staje się wyrób jubilerski. Dokładnie to możemy zaobserwować w przypadku obrączek. Ze względu na odporność na uszkodzenia, obrączki ślubne próby 333 są najczęściej wybieranymi przez pary młode. Szukając wykwintności, dopasowania do własnego wyglądu i myśląc o kompromisie pomiędzy ceną a zawartością złota, warto wybrać właśnie próbę 333.

OBRĄCZKI PRÓBA 333 - WYSOKA JAKOŚĆ I ELEGANCJA

Wysoka jakość, szlachetność i solidność obrączek ślubnych w próbie 333 skutkuje dużą popularnością, a także zadowoleniem po ich zakupie przez przyszłych małżonków. Obrączki ślubne próby 333 przez wiele lat zachowują swoją formę i blask, nie tracąc szlachetności w barwie. To właśnie dzięki temu mogą stać się one pewnym symbolem trwałości i miłości w małżeństwie.

KLASYCZNE I OZDOBNE OBRĄCZKI PRÓBA 333

Spośród wielu modeli dostępnych na rynku jubilerskim, w ofercie naszego salonu wyselekcjonowaliśmy propozycje, które przypadną do gustu zarówno miłośnikom prostoty, jak i szykowności oraz nowości. Obrączki ślubne próby 333 proponujemy w wariantach z kamieniami lub bez ozdób, a także w wyjątkowych formach i kształtach, które zachwycą swoim świeżym, ciekawym charakterem, stając się modną ozdobą.

ZACHĘCAJĄCA CENA TRWAŁYCH OBRĄCZEK W PRÓBIE 333

Decydując się na obrączki ślubne w próbie 333, wybieramy solidne modele w przystępnej cenie. Ze względu na mniejszą zawartość złota, próba ta jest tańsza od wyższych prób złotej biżuterii. Pomimo to wciąż stanowi ekskluzywny, elegancki wybór wśród dostępnych na rynku jubilerskim obrączek z różnorodnych kruszców.

JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW — OBRĄCZKI ŚLUBNE PRÓBA 333

W salonach stacjonarnych w Krakowie oraz w sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór obrączek ślubnych próby 333 w wielu ciekawych wariantach dostosowanych do indywidualnych wymagań i przedziałów cenowych. Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru obrączek. Zapraszamy do salonów w CH Serenada i galerii Bronowice.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85