Usługi jubilerskie Łodzińscy Kraków

Biżuteria na zamówienie - Jubiler Łodzińscy w Krakowie

Wyroby na zamówienie obejmują:

 • produkcję biżuterii ze złota i srebra, zgodnie z preferencjami klienta,
 • wykonywanie obrączek, pierścionków zaręczynowych, kolczyków, bransoletek, łańcuszków oraz zawieszek,
 • pomoc przy tworzeniu unikalnego projektu,
 • projekt dostosowany do posiadanego przez klienta budżetu,
 • wykonanie biżuterii z gotowego szkicu wykonanego przez klienta,
 • gwarancję unikalności produktu.
Naprawa biżuterii - Jubiler Łodzińscy w Krakowie

Oferujemy kompleksowe usługi jubilerskie:

 • czyszczenie biżuterii,
 • lutowanie łańcuszków, bransoletek i zawieszek,
 • powiększanie i zmniejszanie pierścionków,
 • grawerowanie obrączek, pierścionków, medalików oraz bransoletek,
 • pomniejszanie i powiększanie obrączek,
 • naprawa i odnowa biżuterii,
 • skup złomu złota.
 

Zobacz wszystkie lokalizacje naszych salonów Łodzińscy

 

Rzemiosło jubilerskie jest artystyczną formą wytwarzania drogocennych ozdób z różnorodnych metali szlachetnych.
Sztuka ta znana jest już od czasów starożytnych, kiedy to nazywana była złotnictwem. Nasza firma jest częścią tego dziedzictwa kulturowego nieprzerwanie od 1894 roku. Mistrzowie rzemiosła jubilerskiego, którzy z nami współpracują to prawdziwi artyści
w swoim fachu, którzy z pasją podchodzą do każdego zlecenia, zostawiając w nim cząstkę swojej duszy.

 
Usługi jubilerskie - Łodzińscy w Krakowie

Biżuteria na zamówienie

Nasza firma oferuje szeroką gamę usług jubilerskich charakteryzujących się najwyższą precyzją wykonania. Specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowej, personalizowanej biżuterii, której zadaniem jest upamiętnianie najważniejszych wydarzeń w życiu naszych Klientów, takich jak chrzest, komunia, zaręczyny oraz ślub.

Dokładamy wszelkich starań, by w naszych salonach przeprowadzić Państwa przez świat wzorów, materiałów, kamieni szlachetnych i rozmiarów, tak by ostateczny wybór odpowiadał w pełni wszelkim oczekiwaniom i marzeniom. Jesteśmy przy tym dumni, że nasze zaangażowanie, jakość wyrobów oraz pasja wprost przekładają się na rosnącą liczbę zadowolonych Klientów.

Naprawa biżuterii Kraków

Świadcząc usługi naprawy biżuterii staramy się, by nasze działania były całkowicie rzetelne, a prace wykonane w możliwie najkrótszym terminie, z zachowaniem zasad sztuki artystycznego rzemiosła. Wiemy, że biżuteria, którą nam Państwo powierzają ma często ogromną wartość sentymentalną, dlatego bardzo delikatnie przystępujemy do każdej czynności naprawczej. Ogromną uwagę przykładamy do relacji z Klientem, dlatego nigdy nie podejmujemy się naprawy bez uprzedniej konsultacji z właścicielem biżuterii.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą standardowe prace naprawcze, takie jak: czyszczenie biżuterii, lutowanie łańcuszków i bransoletek, powiększanie i zmniejszanie pierścionków, grawerowanie obrączek, pierścionków, medalików oraz bransoletek.

Naprawa biżuterii Kraków - Jubiler Łodzińscy

Zakład jubilerski Łodzińscy to miejsce, w którym powstają wyjątkowe ozdoby biżuteryjne, a stare egzemplarze wracają do dawnej świetności. Wszystko to, dzięki wykwalifikowanym fachowcom posiadającym bogate doświadczenie raz odpowiednie umiejętności, by tworzyć najpiękniejszą biżuterię na polskim rynku jubilerskim.

Sklepy jubilerskie Łodzińscy

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

ul.Stawowa 61
31-346 Kraków
Tel. 12 628 71 85

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 9:00 - 21:00
Sobota: 9 :00 - 21:00
Niedziela: Nieczynne


Sklep jubilerski mieszczący się w Galerii Bronowice w Krakowie, przy ulicy Stawowej 161. Jest to miejsce, w którym Klienci znajdą ogromny wybór pierścionków, obrączek, zawieszek, celebrytek oraz wiele innych rodzajów biżuterii, zarówno ze złota, jak i ze srebra. Salon oferuje również usługi naprawy i grawerowania biżuterii, a także powiększania i zmniejszania pierścionków oraz obrączek.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
Tel. 721 801 845

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: Nieczynne


Salon jubilerski zlokalizowany w CH Serenada, przy Alei Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41. W miejscu tym, wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy służą swoim wsparciem oraz poradą w kwestii wyboru biżuterii. Dzięki temu każdy Klient odwiedzający ten salon, znajdzie pierścionek, obrączkę, bransoletkę, czy też inny element biżuterii, w wybranym przez siebie stylu i kształcie.