Obrączki ślubne z brylantami

Obrączki ślubne z brylantami to rozwiązanie dedykowane osobom, które lubią bogato zdobioną, rzucającą się w oczy biżuterię i dodatki. Modele wysadzane brylantami to również pewnego rodzaju... (pełny opis poniżej).

Obrączki ślubne z brylantami 

Jest 312 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 312 elementów

Obrączki ślubne z brylantami to rozwiązanie dedykowane osobom, które lubią bogato zdobioną, rzucającą się w oczy biżuterię i dodatki. Modele wysadzane brylantami to również pewnego rodzaju potwierdzenie statusu materialnego i ukłon w stronę luksusu i ponadczasowego piękna kamieni szlachetnych.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z BRYLANTAMI — JUBILER ŁODZIŃSCY 

Obrączki ślubne z brylantami to marzenie coraz większej grupy kobiet. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu te wyjątkowe kamienie szlachetne od zawsze kojarzą się nam z elegancją oraz klasą. Luksusowy dodatek w postaci obrączki ślubnej z brylantami pozwala dodać blasku i niepowtarzalnego stylu każdej stylizacji. Taka obrączka ślubna z brylantem będzie również idealnym dopełnieniem pierścionka zaręczynowego.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z BRYLANTAMI — SYMBOLIKA 

Obrączki ślubne z brylantami to nie tylko piękna ozdoba, która będzie błyszczeć na naszej dłoni przez wiele lat. Brylant, czyli oszlifowany diament ma bowiem pewne symboliczne znaczenie, które znane jest ludziom już od setek lat. Jest to nie tylko synonim kobiecości i elegancji, ale również symbol odporności i niezniszczalności, które można przełożyć na siłę małżeńskiego uczucia. Wszystko to sprawia, że obrączki ślubne z brylantami sprawiają wyjątkowe wrażenia wizualne, ale również mają niezwykle trafną symbolikę.

ELEGANCKIE ZŁOTE OBRĄCZKI ŚLUBNE Z BRYLANTAMI 

Poszukując możliwie jak najbardziej eleganckiego rozwiązania na ślub warto zdecydować się na jedną z obrączek ślubnych z brylantem, które zachwycają niezrównanym blaskiem i pięknem brylantowego szlifu. Połączenie szlachetnego brylantu i królewskiego złota sprawia, że nasza obrączka ślubna nabierze prawdziwie luksusowego i kobiecego charakteru, dzięki czemu może stać się naszą dumą na długie lata spędzone w związku małżeńskim. Bez znaczenia czy wybierzemy model z jednym, centralnie umieszczonym brylantem czy wieloma małymi kamieniami osadzonymi wokół obrączki, każda z propozycji będzie prezentować się pięknie.

OBRĄCZKI ŚLUBNE Z BRYLANTEM — SALON JUBILERSKI ŁODZIŃSCY KRAKÓW 

Odwiedź nasz sklep internetowy lub jeden ze stacjonarnych salonów jubilerskich w Galerii Bronowice i CH Serenada i sprawdź bogatą ofertę obrączek ślubnych z brylantami, które zachwycają każdego.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85