Filtruj według
Cena
Biżuteria
Dla kogo
Kolor złota
Typ produktu
Kruszec
Kamień/nie
więcej... mniej
Kolor
Motyw
Filtruj

Diament, czyli ponadczasowy symbol luksusu, klasy i wyrafinowania. Niezwykły i najbardziej popularny kamień dla upamiętnienia najważniejszych chwil naszego życia.

Diament – najlepszy przyjaciel każdej kobiety

Nie bez powodu mówi się, że diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Klasyczny wygląd, unikatowy blask oraz ponadczasowa forma sprawiają, że kamienie te będą pasować każdej damie: od młodej dziewczynki, po dojrzałą kobietę w kwiecie wieku.

Diament, czyli symbol miłości

Diament to kamień, który zakorzenił się w świadomości ludzi, jako jeden z największych symboli miłości i oddania. Z tego powodu jest on najbardziej pożądanym elementem pierścionków zaręczynowych oraz różnego rodzaju prezentów wręczanych ukochanej osobie z okazji urodzin, świąt, czy też rocznicy związku.

Diament idealny na co dzień i od święta

Diament to jeden z najbardziej ponadczasowych kamieni, który swoją klasą i elegancją podkreśli każdą stylizację. Sprawdzi się zarówno na wielkie wyjścia, jak i jako dodatek do stylizacji noszonych do pracy. Diamenty w biżuterii to również idealny sposób na pokreślenie piękna sukni ślubnej.

Biżuteria z diamentem - Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Łodzińscy w Galerii Bronowice w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszym salonie znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie