Koral

Opcje filtracji

Koral, czyli piękny czerwony kamień towarzyszący ludzkości od tysięcy lat. Wyjątkowy dodatek, który współgra z każdą karnacją, dzięki czemu sprawdzi się, jako ozdoba dla każdej kobiety. Koral –... (pełny opis poniżej).

Koral 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Koral, czyli piękny czerwony kamień towarzyszący ludzkości od tysięcy lat. Wyjątkowy dodatek, który współgra z każdą karnacją, dzięki czemu sprawdzi się, jako ozdoba dla każdej kobiety.

Koral – kamień na każdą okazję

Koral to wyjątkowy kamień wydobywany z głębi dalekich mórz. Charakteryzuje się unikatową czerwoną barwą, której nie da się pomylić z żadnym innym kamieniem. Świetnie współgra ze srebrem, dzięki czemu z powodzeniem może stać się dodatkiem zarówno do biznesowych, jak i nieco bardziej casualowych stylizacji.

Koral - wyjątkowe właściwości lecznicze

Koral to jeden z nielicznych kamieni charakteryzujących się potwierdzonym działaniem leczniczym. Dawniej jego rozdrobnioną formą leczono chore gardło oraz trudno gojące się rany. Dziś mówi się, że koral łagodzi stres i wzmacnia nerwy. Jest również symbolem płodności, dlatego w wielu kulturach ozdoby z koralem wręczane są kobietom w ciąży lub starającym się o potomstwo.

Koral, jako symbol siły i energii życiowej

Koral to również ceniony symbol energii, siły witalnej oraz stabilizacji życiowej. Kamień ten jest idealny dla kobiet poszukujących harmonii w swoim życiu lub takich, które chcą zaznać nieco spokoju oraz ukojenia.

Biżuteria z koralem - Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia salonów Łodzińscy w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszych salonach znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85