Diament

Pierścionek zaręczynowy z diamentem to najbardziej klasyczne rozwiązanie, które pokochały miliony kobiet na całym świecie. Charakteryzuje się klasą, elegancją i ponadczasowym pięknem zamkniętym... (pełny opis poniżej).

Diament 

Jest 146 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 146 elementów

Pierścionek zaręczynowy z diamentem to najbardziej klasyczne rozwiązanie, które pokochały miliony kobiet na całym świecie. Charakteryzuje się klasą, elegancją i ponadczasowym pięknem zamkniętym w niewielkim pierścionku z kamieniem, o którym marzy większość kobiet.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z DIAMENTEM ŁODZIŃSCY

Pierścionek zaręczynowy z diamentem to najczęściej wybierany rodzaj biżuterii zaręczynowej. Kojarzony jest z elegancją, luksusem i ponadczasowym pięknem, dlatego jest obiektem pożądania większości przyszłych panien młodych już od ponad stu lat. Wyjątkowe modele pierścionków zaręczynowych z diamentem znajdziesz w naszych salonach lub sklepie internetowym marki Łodzińscy.

DIAMENT — POWIEW LUKSUSU I TRWAŁOŚCI

Diament to najtwardszy, a przy tym najpiękniejszy kamień szlachetny na świecie. Z uwagi na swoje wyjątkowe właściwości oraz cenę uważany jest za najbardziej ekskluzywny element każdej biżuterii. Wszystko to sprawia, że pierścionek zaręczynowy z diamentem kojarzy się z trwałością uczuć oraz niezniszczalnością związku dwojga ludzi. Wybierz subtelny pierścionek zaręczynowy z diamentem i podaruj swojej ukochanej wymarzony pierścionek.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY — DIAMENT A MOŻE BRYLANT?

Brylanty to diamenty szlifowane w specjalny sposób, wydobywający naturalne piękno i blask tego kamienia. Urzekają one nawet najbardziej wymagających znawców jubilerstwa. Zatem pierścionki zaręczynowe z diamentem o szlifie brylantowym to idealne rozwiązanie dla pań, które uwielbiają błyszczeć w towarzystwie, a do tego kochają luksusowe i ponadczasowe dodatki.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z DIAMENTEM — ŁODZIŃSCY KRAKÓW 

Poszukując pierścionka zaręczynowego z diamentem najwyższej jakości, odwiedź jeden ze stacjonarnych salonów jubilerskich Łodzińscy w Galerii Bronowice i CH Serenada lub sprawdź ofertę sklepu internetowego marki, gdzie czekają na Ciebie wyjątkowe propozycje najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych z diamentem.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85