Kryształ Swarovskiego

Opcje filtracji

Kryształ Swarovskiego, czyli wyjątkowe kryształy ze szkła stworzone przez Daniela Swarovskiego, by pokreślić urodę każdej kobiety i dodać nieco blasku nawet najprostszym stylizacjom. Kryształ... (pełny opis poniżej).

Kryształ Swarovskiego 

Jest 25 produktów.
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Kryształ Swarovskiego, czyli wyjątkowe kryształy ze szkła stworzone przez Daniela Swarovskiego, by pokreślić urodę każdej kobiety i dodać nieco blasku nawet najprostszym stylizacjom.

Kryształ Swarovskiego – stworzony, by zachwycać

Kryształ Swarovskiego to nazwa wyjątkowego kryształu najwyższej jakości stworzonego i produkowanego przez austriacką firmę Swarovski. Wysoka brylancja tych kryształów oraz unikatowa przezroczystość sprawia, że są one wyjątkowo eleganckie i z powodzeniem mogą zastąpić diamenty.

Kryształ Swarovskiego – wyjątkowy blask na każdą okazję

Kryształ Swarovskiego to synonim nieskazitelnej precyzji oraz najwyższej jakości, dzięki czemu kryształy lśnią identycznie w świetle naturalnym oraz sztucznym. Dzięki temu kryształ Swarovskiego to idealny dodatek pozwalający pokreślić każdą okazję, taką jak romantyczna randka, ślub, czy uroczysty bal.

Kryształ Swarovskiego – nie tylko biżuteria

Ten znany na całym świecie kryształ i jego niesamowity błysk zostały docenione tak bardzo, że coraz częściej kryształ Swarovskiego wykorzystywany jest do tworzenia dekoracyjnych przedmiotów użytkowych, takich jak żyrandole, czy uchwyty do mebli.

Biżuteria z kryształami Swarovskiego - Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia salonów Łodzińscy w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszych salonach znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85