Brązowy diament

Brązowe diamenty, z ich fascynującą gamą kolorystyczną od delikatnego jasnobrązu po intensywny, głęboki brąz, są wyrazem unikatowej elegancji w świecie szlachetnych kamieni. Biżuteria z... (pełny opis poniżej).

Brązowy diament 

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Brązowe diamenty, z ich fascynującą gamą kolorystyczną od delikatnego jasnobrązu po intensywny, głęboki brąz, są wyrazem unikatowej elegancji w świecie szlachetnych kamieni. Biżuteria z brązowymi diamentami, będącymi rzadkością na rynku, stanowi stylową alternatywę dla tradycyjnych białych diamentów. Ta wyjątkowa odmiana diamentu łączy w sobie klasyczny szyk z nowoczesnym akcentem, nadając każdemu strojowi wyrafinowany i zarazem nowoczesny charakter. Brązowe diamenty to idealny wybór dla tych, którzy szukają w biżuterii czegoś więcej niż tylko tradycyjnego blasku, pragnąc wyrazić swoją indywidualność i poczucie nowoczesnego stylu.

Zawieszki, kolczyki, pierścionki z brązowym diamentem

Brązowe diamenty to kamienie o ciekawej barwie, która waha się od jasnobrązowego, aż do głębokiego brązu. Biżuteria z tym wyjątkowym i rzadko spotykanym kamieniem to równie elegancka alternatywa dla tradycyjnych diamentów, która niesie ze sobą nie tylko szyk, ale i powiew nowoczesnego stylu.

Pierścionki z brązowym diamentem

Pierścionek z brązowym diamentem to unikatowa propozycja dla pań lubiących niebanalne, lecz luksusowe rozwiązania. Ciepły i bogaty kolor tego kamienia szlachetnego dodają nieco rustykalnego stylu każdej biżuterii, dzięki czemu pierścionki z brązowym diamentem sprawdzą się szczególnie, jako prezent dla dojrzałych pań, znających swoja wartość.

Kolczyki z brązowym diamentem

Brązowe diamenty to w pełni naturalne kamienie, które powstają z wyniku obecności cząsteczek azotu w krysztale. Dzięki swojej wyjątkowej barwie są chętnie wykorzystywane w jubilerstwie, głównie jako kamienie akcentujące inny klejnot bazowy. Przykładem mogą być piękne kolczyki z brązowymi diamentami oraz brylantami, które błyszczą podwójnym blaskiem i sprawdzą się szczególnie jako dodatek na wieczór.

Zawieszki z brązowymi diamentami

Brązowe diamenty to kamienie wykorzystywane w celu ocieplenia biżuterii oraz nadania kontrastu dla tradycyjnych, przezroczystych diamentów. Przyjmuje się także, że są one symbolem ziemi oraz reprezentują praktyczne podejście do życia. Zawieszki z brązowym diamentem to idealny prezent dla osób, które często miewają poczucie niepewności i wątpliwości, ponieważ pozwalają twardo stąpać po ziemi.

Biżuteria z brązowymi diamentami w krakowskich salonach marki Łodzińscy

Jesteśmy marką, która stawia na ciekawe rozwiązania jubilerskie i pragnie zaoferować swoim klientom szeroki wachlarz wyrobów najwyższej jakości. Wiemy, ze biżuteria z brązowym diamentem to wyjątkowa alternatywa dla bezbarwnych kamieni, dlatego w naszych salonach stacjonarnych mieszczących się w Galerii Bronowice i CH Serenada znajdziesz biżuterię, o której marzysz.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85