Inne

Pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym to jeden z najpiękniejszych wyrazów miłości, jaki możemy podarować swojej ukochanej. Wybór jednego spośród mniej popularnych kamieni naturalnych... (pełny opis poniżej).

Inne 

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym to jeden z najpiękniejszych wyrazów miłości, jaki możemy podarować swojej ukochanej. Wybór jednego spośród mniej popularnych kamieni naturalnych pozwoli nam dodatkowo pokazać, jak ważny jest dla nas gust i upodobania przyszłej małżonki oraz podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z KAMIENIEM SZLACHETNYM ŁODZIŃSCY

Zaręczyny to jeden z najistotniejszych momentów w naszym życiu i chwila, o której od dzieciństwa marzy większość kobiet. Stojąc przed zadaniem organizacji tego wyjątkowego dnia, warto zadać sobie nieco trudu i wybrać pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym, który będzie idealnie dopasowany do typu urody oraz gustu naszej przyszłej żony. W naszych salonach Łodzińscy znajdziesz najpiękniejsze modele pierścionków, nie tylko z najpopularniejszymi, ale również z tymi rzadziej spotykanymi kamieniami szlachetnymi.

PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z KAMIENIAMI SZLACHETNYMI — ORYGINALNE I NIEBANALNE PODEJŚCIE

Pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym kojarzy nam się zazwyczaj z diamentem, który jest zaręczynową klasyką wybieraną przez większość mężczyzn. Jednak, co w przypadku, gdy wybranka naszego serca nie lubi diamentów lub woli dużo bardziej wyszukane i niebanalne rozwiązania? Wybierz jeden z pierścionków zaręczynowych z żółtego złota i mniej spotykanym kamieniem szlachetnym, takim jak morganit, oliwin, czy cytryn i ofiaruj swojej ukochanej niepowtarzalną biżuterię, która wyróżnia się na tle klasycznych pierścionków zaręczynowych.

WSZYSTKIE KOLORY TĘCZY ZAKLĘTE W PIERŚCIONKACH ZARĘCZYNOWYCH

Bezbarwny diament to ponadczasowa klasyka, jednak wbrew powszechnej opinii taki pierścionek zaręczynowy nie zawsze przypadnie do gustu każdej kobiecie. Miłośniczki kolorów i nietuzinkowych rozwiązań na pewno dużo bardziej docenią oryginalne kolorowe kamienie szlachetne. Złoty pierścionek zaręczynowy z kamieniem szlachetnym, takim jak żółty cytryn, czy brązowy kwarc dymny to propozycja, która od razu rzuca się w oczy i doda energii i chęci do działania każdej kobiecie, która nosi na palcu taki pierścionek.

PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY Z KAMIENIEM SZLACHETNYM — JUBILER ŁODZIŃSCY KRAKÓW

Wybór jednego z naszych salonów stacjonarnych Łodzińscy w CH Serenada i Galerii Bronowice to najlepszy pomysł dla osób poszukujących najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych z kamieniami szlachetnymi. Odwiedź nasz sklep i sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85