Szmaragd

Opcje filtracji

Włączone filtry:
  Rozmiar bransoletki
  Typ zapięcia
  Kamień/nie
  Szmaragd, czyli wyjątkowy zielony kamień dla osób, które lubią kolorowe dodatki, jednak cenią sobie przy tym klasyczną elegancję. Wyrazista barwa i blask dla miłośników wyróżniających się ozdób.... (pełny opis poniżej).

  Szmaragd 

  Jest 28 produktów.
  Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

  Szmaragd, czyli wyjątkowy zielony kamień dla osób, które lubią kolorowe dodatki, jednak cenią sobie przy tym klasyczną elegancję. Wyrazista barwa i blask dla miłośników wyróżniających się ozdób.

  Szmaragd – wyjątkowy kamień o wielu odcieniach

  Szmaragd to jeden z tych kamieni szlachetnych, któremu w dalszym ciągu przypisuje się spore zdolności lecznicze i uspakajające. Dawniej uważano nawet, że za jego pomocą można odpędzać złą energię oraz odczytywać zamiary innych osób. Obecnie szmaragdy polecane są osobom, które chcą pozbyć się złych myśli oraz potrzebują wyciszenia i uspokojenia.

  Lecznicza moc szmaragdów

  Szmaragd to również jeden z niewielu kamieni szlachetnych charakteryzujących się zjawiskiem pleochroizmu. Jest to delikatna zmiana barwy kamienia zależna od kąta padania światła. Taka cecha sprawia, że szmaragdy są prawdziwie unikatową ozdobą, która za każdym razem prezentuje się w nieco odmienny sposób.

  Szmaragd, jako wyjątkowa propozycja zaręczynowa

  Okazałe pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem to coraz częstszy wybór wielu panów. Decyzja o obdarowaniu ukochanej szafirem sprawi, że zyskamy w jej oczach, jako osoba lubiąca piękne i niebanalne dodatki.

  Biżuteria ze szmaragdem - Kraków

  Zapraszamy do odwiedzenia salonów Łodzińscy w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszych salonach znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

  Jubiler Łodzińscy CH Serenada

  Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
  31-876 Kraków
  woj. małopolskie
  Tel: (+48) 721 801 845

  Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

  Stawowa 61
  31-876 Kraków
  woj. małopolskie
  Tel: (+48) 12 628 71 85