Szmaragd

Filtruj według
Cena
Biżuteria
Dla kogo
Kolor złota
Typ produktu
Kruszec
Kamień/nie
Kolor
Filtruj

Szmaragd, czyli wyjątkowy zielony kamień dla osób, które lubią kolorowe dodatki, jednak cenią sobie przy tym klasyczną elegancję. Wyrazista barwa i blask dla miłośników wyróżniających się ozdób.

Szmaragd – wyjątkowy kamień o wielu odcieniach

Szmaragd to jeden z tych kamieni szlachetnych, któremu w dalszym ciągu przypisuje się spore zdolności lecznicze i uspakajające. Dawniej uważano nawet, że za jego pomocą można odpędzać złą energię oraz odczytywać zamiary innych osób. Obecnie szmaragdy polecane są osobom, które chcą pozbyć się złych myśli oraz potrzebują wyciszenia i uspokojenia.

Lecznicza moc szmaragdów

Szmaragd to również jeden z niewielu kamieni szlachetnych charakteryzujących się zjawiskiem pleochroizmu. Jest to delikatna zmiana barwy kamienia zależna od kąta padania światła. Taka cecha sprawia, że szmaragdy są prawdziwie unikatową ozdobą, która za każdym razem prezentuje się w nieco odmienny sposób.

Szmaragd, jako wyjątkowa propozycja zaręczynowa

Okazałe pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem to coraz częstszy wybór wielu panów. Decyzja o obdarowaniu ukochanej szafirem sprawi, że zyskamy w jej oczach, jako osoba lubiąca piękne i niebanalne dodatki.

Biżuteria ze szmaragdem - Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Łodzińscy w Galerii Bronowice w Krakowie! Oferujemy szeroki wybór pięknej biżuterii, idealnej na każdą okazję. W naszym salonie znajdziesz zarówno klasykę, jak i nowoczesne wzory najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze biżuterii dopasowanej do Twojego stylu i upodobań. Przyjdź i doświadcz poczucia wyjątkowości, które zapewnia nasza biżuteria!

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-346 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85

Zgoda na pliki cookie