Breuning Smartline

Jako jubiler oferujący biżuterię codzienną, jak i okolicznościową, wiemy, jak istotna jest trwałość wykonania i niepowtarzalny charakter biżuterii ślubnej. Solidność obrączek, tak jak stałość... (pełny opis poniżej).

Breuning Smartline  

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Jako jubiler oferujący biżuterię codzienną, jak i okolicznościową, wiemy, jak istotna jest trwałość wykonania i niepowtarzalny charakter biżuterii ślubnej. Solidność obrączek, tak jak stałość uczucia, którą symbolizują, ma dodawać poczucia trwałości i komfortu wynikającego z noszenia biżuterii najlepszej jakości. Wobec tego partnerami naszego salonu są jedynie pewne marki, z dbałością dobierające swoje produkty do wymagań klientów.

OBRĄCZKI FIRMY BREUNING W SALONIE ŁODZIŃSCY

Jakość, trwałość i wygląd dostosowany do gustu klientów to najważniejsze elementy wyboru obrączek, służących do niemal codziennego noszenia. Każdego dnia narażone są one na wpływ czynników, które potencjalnie mogą wpływać na ich stan. W odpowiedzi na te obawy, tworzone przez markę Breuning linie obrączek cechują się najlepszą jakością materiałów, perfekcją wykonania i innowacyjną technologią bezszwowego spiekania.

LINIA SMARTLINE

Jedna z linii bezniklowych obrączek, kolekcja Smartline niemieckiej marki Breuning, to wyjątkowy wachlarz propozycji biżuterii, nie tylko prezentującej elegancję i klasyczność, ale także idącą wraz z trendami rynku jubilerskiego. Poza wieloma rodzajami metali szlachetnych, z których wykonane zostały produkty, to również dodatek kamieni nadaje im reprezentacyjnego charakteru.

KOMFORT NOSZENIA OBRĄCZEK BREUNING

Dbałość o komfort noszenia obrączek przyświeca każdemu jubilerowi. Marka Breuning wykorzystuje nowoczesną metodę spiekania biżuterii, która nie wymaga lutowania tworzącego łączenie na obwodzie. Uzyskiwane w ten sposób obrączki są równe, wygładzone, a ponadto obłość w wewnętrznej części dodaje wygody noszenia także w ciepłe dni.

OBRĄCZKI BREUNING SMARTLINE - KRAKÓW

Oferta salonów jubilerskich Łodzińscy w Krakowie pozwala na wygodne dopasowanie rozmiaru i stylu obrączek w sklepach stacjonarnych, gdzie nasi doradcy z dbałością pomogą w wyborze. Dodatkowo z propozycjami biżuterii ślubnej zapoznać się można w sklepie internetowym, a także szczegółowo dopytać o wszelkie szczegóły, kontaktując się telefonicznie.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85