Stal

Stal chirurgiczna, czyli nowoczesny, stosunkowo tani i coraz modniejszy surowiec wyglądem bardzo zbliżony do srebra. W naszym asortymencie znajdziecie bransoletki, zawieszki oraz kolczyki ze... (pełny opis poniżej).

Stal 

Jest 99 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 99 elementów

Stal chirurgiczna, czyli nowoczesny, stosunkowo tani i coraz modniejszy surowiec wyglądem bardzo zbliżony do srebra. W naszym asortymencie znajdziecie bransoletki, zawieszki oraz kolczyki ze stali chirurgicznej, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Biżuteria ze stali chirurgicznej

Biżuteria ze stali chirurgicznej dostępna w krakowskich salonach Łodzińscy oraz w sklepie internetowym marki to propozycja dla osób lubiących nowoczesne, modne a przy tym budżetowe rozwiązania. Stal chirurgiczna to materiał przypominający srebro, jednak zdecydowanie tańszy, dzięki czemu, wybierając tego typu biżuterię, np. kolczyki ze stali chirurgicznej, możemy stać się posiadaczami pięknych ozdób w stosunkowo niskiej cenie.

Bransoletki ze stali chirurgicznej

Stal chirurgiczna jest nie tylko pięknym, ale i wytrzymałym materiałem. Jest zdecydowanie bardziej trwała niż srebro oraz złoto niskiej próby, dlatego bransoletki ze stali chirurgicznej są odporne na korodowanie, zmianę koloru oraz ewentualne zarysowania. Co więcej, połączenie skórzanego paska i stalowych elementów to świetna propozycja na męską ozdobę dłoni.

Naszyjniki ze stali chirurgicznej

Naszyjnik ze stali chirurgicznej to wyjątkową propozycja dla osób zmagających się z alergiami. Materiał ten nie uczula, a dzięki wyglądowi zbliżonemu do srebra może stanowić piękną ozdobę szyi. Odwiedź jeden z salonów Łodzińscy w CH Serenada lub Galerii Bronowice i przekonaj się, jak wyjątkowa jest biżuteria ze stali chirurgicznej.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85