MaybeMe

Wysokogatunkowa biżuteria personalizowana od polskiej marki. Intrygujące bransoletki z możliwością własnego kreowania. Ogromny wybór wzorów i symboli, by pokazać swój styl i indywidualność... (pełny opis poniżej).

MaybeMe 

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Wysokogatunkowa biżuteria personalizowana od polskiej marki. Intrygujące bransoletki z możliwością własnego kreowania. Ogromny wybór wzorów i symboli, by pokazać swój styl i indywidualność

Biżuteria MaybeMe

MaybeMe to nowa marka biżuteryjna na polskim rynku, oferująca biżuterię personalizowaną dopasowaną do stylu każdej klientki. Odwiedź sklep internetowy lub krakowskie salony stacjonarne Łodzińscy i odkryj wyjątkowe dodatki podkreślające indywidualność i unikatowy styl każdej kobiety.

Wyjątkowa koncepcja

Bransoletki MaybeMe to wyjątkowa propozycja dla pań, które poszukują oryginalnej biżuterii. To koncepcja bransoletek złożonych z ogniw o różnej symbolice i wzorach, dobieranych według osobistych preferencji. To również unikalny system pozwalający rozciągać bransoletkę jak gumka dla lepszego dopasowania i wygody noszenia.

Dowolność noszenia

Sprawdź nasz sklep internetowy Łodzińscy lub odwiedź jeden z salonów stacjonarnychi skomponuj własny zestaw ogniw, które możesz dowolnie zmieniać. Baw się formą i twórz wyjątkową bransoletkę, której kształt zależny będzie od okazji lub Twojego nastroju.

Wyjątkowy prezent z MaybeMe

Biżuteria MaybeMe to również wyjątkowy i osobisty pomysł na prezent, który pozwoli okazać, jak dobrze znamy obdarowywaną osobę. Stwórz zestaw składający się z dopasowanych do jej upodobań ogniw i pokaż, jak bardzo Ci na niej zależy. Tak personalizowana bransoletka to również pewność unikatowego prezentu, który zachwyci każdego.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 721 801 845

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice

Stawowa 61
31-876 Kraków
woj. małopolskie
Tel: (+48) 12 628 71 85